Branda Baskı Fiyatları

Vinil Baskı Fiyatları
Vinil Baskı Fiyatları
Ankara Branda Baskı Vinil Baskı Vinil germe tabela ve baskı sistemleri

Branda Baskı Fiyatları Ankara

Branda Baskı Fiyatları Vinil sağlamlığından, esnekliği, görselliği ve uygun fiyatından dolayı birçok alanda tercih edilmektedir. Oldukça dayanıklı olan vinil genellikle açık alanlarda Reklam ve Bayrak sektöründe Afiş, Işıklı ışıksız tabela, Totem, Yol panosu, Cephe giydirme v.b. ürünlerin imalatında kullanılmaktadır. Fiyat Açısından Branda Baskı Fiyatları uygunluk gösterir.

Branda (vinil – vinyl) malzeme PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine  dijital baskı yapılabilir.

 

Branda Baskı Fiyatları Diğer kullanım alanları;

 

*Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları
*Sahne baskı
*Atatürk posterleri
*Duvar kaplama, dekorasyon
*Totem baskısı
*Cephe, bina germe Branda vinil dijital baskı
*Billboard baskısı
*Işıklı tablela branda baskısı
*Siyasi parti başkanları resim posteri baskısı
*Fuar strand baskısı
gibi pek çok mecrada branda baskı kullanılmaktadır.

Branda VİNİL BASKI ÇEŞİTLERİ

ÇİN VİNİL: Maliyeti diğer brandalara göre daha az olup, kalitesi de diğerlerine göre daha azdır. Açık hava da kullanıldığında ömrü daha az olacak ve daha çabuk yırtılacaktır.  Ancak doğru şekilde konumlandırıldığı ve uygulandığı taktirde dayanıklılık süresi 1-5 yıla kadar uzayabilir.En çok seçim gibi zamanlarda kısa süreli kullanımlarda uygundur.

DÖKME VİNİL (AVRUPA BRANDA): Maliyeti çin vinile göre daha fazla olup kalite olarak daha dayanıklı ve daha uzun süreli kullanım sağlar. Örgü dokusundan kaynaklı yırtılma söz konusu olmayacaktır, kesici bir aletle müdahale edilmediği sürece.

Üzerine yapılan baskıyı daha mat gösterirken bütün detaylarda daha dikkat çekici hale gelir. Satılık kiralık afişleri gibi küçük ebatlarda baskı yapılan dökme vinillerde dikişe ihtiyaç duyulmamaktadır.

ARKASI SİYAH VİNİL: Genel olarak arkası siyah olan viniller kullanılan yerdeki, görüntü kirliliğini göstermemesi için tercih edilir. Maliyeti ve kalitesi dökme branda ile aynıdır. Branda Baskı Fiyatları.

IŞIKLI VİNİL: Demir profil üzerine germe yöntemi ile uygulanır. Arkasına florasan ve led uygulanır. Işığı ışığı geçirme özelliği sayesinde baskı renkleri çok daha parlak ve canlı gözükecektir.Genelde ışıklı tabelalarda kullanılır.

Branda germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan brandanın, profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.