Damla Etiket Ankara

damla etiket baskes
damla etiket baskes
damla etiket imalatı

 

Damla Etiket Ankara  Damla etiket istenilen bölgeyi şeffaf bir şekilde saran ve donduktan sonra korumaya başlayan bir kimyasal üründür Damla Etiket Ankara.

Damla etiket kullanım alanları şunlardır: Reklamcılık, Endüstri, mobilya, otomotiv, bilgisayar, cep telefonları ve mobil araçlar.

Ayrıca güvenlik etiketlerini korumak amacıyla, tekstil sektörü ve aydınlatma alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Damla etiketin avantajları:

Tasarımı ürünü büyük gösteren, bakıldığında açısını genişlemiş sanki 3 boyutlu bir görsel görünüm sağlayan renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Sınırsız kullanım alanına sahip çarpıcı, renkli, şeffaf, derin, parlak, şaşırtıcı başka bir boyut yaratmaktadır. Avantajları saymakla bitmez fakat biz başlıca kullanımda yoğunluk alanlarına göre değişmektedir. Damla etiket üreticisi olarak baskılı etiketler zamanla baskıları tahriş olur, silinir veya kaybolur. Damla etiket bu baskılı yüzey üzerine uygulanarak baskını ve marka ömrünü uzatır ayrıca dış etkenlere karşı korur.

Teknolojisinin hızlı ilerlediği çağımızda alınan ürünlerin marka değerlerini artırmak amacıyla ürünün daha uzun sürede kullanılması sağlar.Markaya değer katan damla etiket markanın hava şartlarında gelen aşınmaya karşı korunmasında kullanımında aktif olarak kullanılmaktadır.

 

Damla etiket ürünlerinizi diğer alternatifler arasında öne çıkaran, ürün kalitenizi müşterilerinize yansıtan ve dikkat çeken vazgeçilmez tanıtım ürünlerinden biridir.

Damla etiket sahip olduğu mercek etkisiyle etiketlerinizi daha büyük, renkleri daha canlı ve ürünlerinizi daha çekici gösterir.

Etiketlerinizi 3 boyutlu hale getiren damla etiketi mobilya sektöründen otomotiv sektörüne hayal edebileceğiniz her ürünün üzerinde kullanıp fark yaratabilirsiniz.

Yüksek baskı ve milimetrik kesim kalitesi ile ürettiğimiz damla etiketler opak, şeffaf, gümüş metalize ve altın metalize folyo seçeneklerine sahiptir.

Damla Etiket Ankara

Damla etiket üretimlerimizde kullandığımız insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen poliüretan malzeme sayesinde damla etiketleriniz uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Her türlü iç ve dış mekan kullanımlarında sararmaz, sertleşmez, soğuk, sıcak, su, nem ve güneş ışığından etkilenmez.

Damla Reklam olarak uzman kadromuz, son teknoloji makina parkurumuz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz sayesinde her türlü renk, boyut ve şekilde damla etiket üretiyor, söz verdiğimiz tarihte, söz verdiğimiz yüksek kalitede anlaşmalı kargomuz ile damla etiketlerinizi teslim ediyoruz.

Siz de damla etiket alanında bizimle çalışarak rakiplerinizden farklı olmak, fiyat teklifi almak ya da aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.