Pleksi kesim ve kazıma

lazer pleksi kesim
lazer pleksi kesim
ankarada pleksi kazıma ve kesim makinası

 Pleksi kesim ve kazıma ile iç mekan ve dış mekan pleksi sistemlerinde her noktada çok farklı bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olabiliriz. isimlik tabela ,Bröşürlük ,Tanıtım Standı,Ürün teşhir Standı,Çekiliş Kutusu,Dilek Kutusu v.b.

Lazer kesim hizmetleri pleksiglas, ahşap, kağıt, karton, deri, kumaş vb. ürünlerin kesimi, ofis tabelası imalatı, plaket ve masa isimliği imalatı, yaka isimliği ve yönlendirme levhaları üretimi konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Lazer ile pleksi kesimi temiz , pürüzsüz , kenar parlaklığı ve ölçü hassasiyeti yüksek ürünler elde edilir. 1mm – 40mm kadar yüksek güçte ve yüksek hızlarda pleksi lazer kesim yapılabilmektedir. Pleksi kolaylıkla işlenebilir, yaklaşık 150°C de ısıtıldığında birçok şekle girebilir, eğilip bükülebilir. Basınçla ve vakumla form verilebilir.Soğuduktan sonra şeklini muhafaza eder.Pleksinin maksimum dayanma sıcaklığı 80°C dir. Pleksi yanıcı bir termoplastiktir. Kendi kendine yanma sıcaklığı 400°C dir. 250°C de alevle tutuşabilir.Yüzeyi bakır sertliğindedir, fırça ve zımpara ile çizilebilir.Pleksi şeffaf ve renkli bütün formlarında parlak bir görünüme sahiptir.Atmosfer şartlarında dayanıklılığı diğer bütün plastiklerden daha yüksektir. Bu sebeple çok değişik iklim şartlarında dahili ve harici geniş uygulama alanlarında kullanılabilir. 
Plekside +/-% 15 oranda kalınlık toleransı vardır pleksi kesim.

 

LAZER KESİM ÜRETİM ALANLARI

 

Pleksi Stand, pleksi noktalama, Pleksi harf kesimi, Lazer pleksi kesim, Pleksiglas kesim, Fason Pleksi Kesim. Lazer Pleksi Kazıma,Pleksi Lazer büküm.Şeffaf pleksi kesim, Pleksi Harf, Pleksi Dekor, Pleksi Aksesuar, Pleksi Tabela, Akrilik pleksi kesim, Pleksi Aydınlatma, Pleksi Stand İmalatı, Pleksi Teşhir Ürünleri, Pleksi Dökme Gıda ürünleri, Pleksi Korkuluk , Pleksi Aydınlatma, Pleksi Avize, Pleksi 3d lamba, 3d lamp, Ayna Pleksi Kesim, Ayna Pleksi Aksesuar, Pleksi gıda stantları, teşhir ekipmanları, makina kapak ve parçaları

 

NEDEN LAZER KESİM ?

 

  • Lazer Kesim Parça imalatında kalıp maliyetini kaldırır.
  • Lazer kesim Prototip çalışmalarında hızlı ve ekonomik çözümler sağlar.
  • Daha kısa zamanda çok farklı kesim işleri yapılabilir.
  • Lazer kesim Malzemeye temas etmeden yüksek hızda kesim yapılabilir.
  • Çapaksız kesim yapılabilir.
  • Esnek üretime uygundur.
  • Her türlü grafik, yazı resim, sac üzerinde kesilebilir.(Reklam sektörü için ideal hız,teknoloji ve esnekliğe sahiptir)
  • Bükme eksenlerinin markalanabilmesi yapılabilir.