Pleksi Lazer Kesim

pleksi kesim ve kazıma
pleksi kesim ve kazıma
pleksi ürünler ve kesim ile ürünleri sorunsuz ve kaliteli olarak

Pleksi Lazer KesimPleksiglas şu anda tüm dünyada bir çok sektörde yaygın olarak kullanılan, Lazer Kesime, CNC kesime, büküm ve kıvırma işlemlerine uygun, çok kullanışlı bir malzemedir. İthal olarak temin edildiği gibi, Türkiye’de bir çok fabrikada döküm yapılabilir. Lazer kesime en uygun kalınlık 2mm ile 20mm arasıdır. Bunun haricinde özel kalınlık ve ebatta pleksiglass / akrilik levha dökülebilir. İstenilen özel renklerde fabrikalar üretim yapmaktadır. Genellikle 135 x 200, 125 x 200, 100 x 200 ölçülerinde mevcuttur.

Pleksi Lazer Kesim Makinesi Özellikleri

0,1mm hassasiyet ile kesim
120 Watt CO2 tüp
140cm x 100cm çalışma tezgahı (135 x 200 akrilik tabakalarda firesiz kesim)
140cm x sınırsız boy kesim imkanı

Pleksiglas, akrilik (max 20mm) kesimi

FİYATLANDIRMA

Lazer kesimin ücretinin belirlenmesi için, dosyalarınızı vektörel formatta (.ai .cdr .dxf .dwg gibi) göndermeniz gerekmektedir. Resim dosyalarından (. jpg .png .gif .psd) fiyatlandırma yapılamamaktadır. Yaklaşık fiyat bilgisi de verilememektedir.
Fiyatlandırma vektörel dosyadaki toplam çizgi uzunluğu ile (lazerin çalışma süresi veya metrekare ile değil) belirlenmektedir. Toplam çizgi uzunluğundan ifade edilen, lazerin kesim yapmak için gideceği toplam mesafedir.
Toplam lazer kesim mesafesi belirlendikten sonra kesilecek malzemenin cinsine ve kalınlığına göre fiyat oluşturulur.

Pleksi plaka kalınlıkları günümüzde 2mm’den baslayıp 30 mm’ye kadar rahatlıkla bulunabilmektedir. Pleksi kesim işlemi lazer makinalarda kesildiğinde elde etmek istediğimiz kesimi %99 oranında doğru alırsınız. Fakat router kesim da kesim oldugunda bu oran % 80’lere düşebilmektedir.
Sonuç olarak bilgisayar ekranında görmüş olduğunuz çizimi size en ayrıntılı pleksi kesimi lazer makinalar vermektedir.
Damla Pleksi olarak sunum, pazarlama ve tanıtım malzemelerinizi imal etmekten mutluluk duyacağız. Elimizde bulunan hazır binin üzerindeki ürünün yanı sıra sizin hayal ve tasarımlarınızı gerçekleştirmek bizim işimizdir.

Markaların artık reonda dahi bir rekabet içinde olduğunu biliyoruz. Ürününüzü eniyi şekilde sunma ve sergileme çalışmalarında sizlerin yanındayız.

Profosyonel kadro ve yılların tecrübesi ile tedarikçiniz olmak ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede, en doğru maliyetle çözmek bizim işimizdir.

Biz sizin ÇÖZÜM ORTAĞINIZIZ…

Size telefonunuz veya klayveniz kadar uzağız.