Ankara Araç Giydirme

Araç Kaplama

 

Araç Kaplama
Araç Kaplama Araba Giydirme Otobüs Giydirme Kamyon Giydirme Minibüs Giydirme

Ankara Araç Giydirme açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir.Yukarıdaki istatistik grafiğinde gördüğünüz üzerine araç giydirme işlemi ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişilere ulaşabilirsiniz.

 

Araç Giydirmenin Avantajları

 • Hareketlilik: Hareket halinde firmanızın reklamlarını her alanda sergileyin.
 • Maliyet: Reklam maliyetlerini uzun sürede minimuma çekin.
 • Yenilik: Aracınızın görüntüsünü yenileyin.
 • Dayanıklılık: Aracınızı folyo kaplama ile daha korunur hale getirin.
 • Araç kaplamada aracınız nereye giderse gitsin insanların markanızını göreceğini garanti etmektedir. Mükemmel ve ilgi çekici giydirilmiş bir araca dönüp bakmayacak kişi olmayacağından emin olabilirsiniz.
 • Genellikle büyük şehirlerde ortalama 30,000 ve 70,000 insan ile aracınız karşılaşmaktadır. Bu da bir sene içerisinde 8.4 milyon insana denk gelmektedir. Hiç bir reklam aracı ile bu oranda insana ulaşamazsınız.
 • Ayrıca unutmamanız gereken bir konu da aracınızı kullanmıyor iken bile aracınız reklamınızı sergilemeye devam etmektedir. Yüksek trafik olan bölgelerde aracınızı park ederek billboard olarak dahi kullanabilirsiniz.
 • 1- İlk olarak araç kaplaması yapılacak aracın birebir oranlarda ölçüsü alınmalıdır. Bu ölçü işlemi tamamlandıktan sonra aracın fotoğrafları çekilerek birebir ölçülerinde dijital ortama aktarılır.
 • 2- Araç ölçülendirme işlemi dijital ortamda tamamlanır. Bu ölçülendirme işlemine uygun olarak grafik tasarım dijital ortamda tamamlanır. Müşterimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda dijital ortamda hazırlanan araç kaplama işlemi sunumu yapılır. Müşteri onayından sonra uygulamaya geçilir.
 • 3- Uygulama işlemi kendi özel araç giydirme merkezimizde yapılmaktadır. Kaplanacak araç için kullanılan cast folyo baskı yapıldıktan sonra 24 saat boyunca araç giydirme merkezimizde ortamda bulundurularak ortama uyum sağlaması amaçlanmaktadır. Daha sonra profesyonel araç giydirme ekibimiz ile bir gün içinde araç kaplama işlemini tamamlamaktayız.
 • Komple araç kaplama;

 • Ankara Araç Giydirme
 • Aracın her noktasının kaplanması ile oluşturulan işlemdir. Genellikle bu tip çalışmalarda araç rengi komple değiştirilmekte ve istenirse araç üzerine yapılacak firma logoları ve firma isimleri folyo kesilerek yapıştırılmaktadır. Komple araç kaplama da aracın bütün aksesuarları sökülerek en ince noktalara kadar araç giydirme işlemi yapılmaktadır.
 • Logolu araç giydirme uygulamaları genellikle bölgesel olarak uygulanmaktadır. Sağ ve sol kapılarda bulunan alanlarda müşterinin talebine göre kurumsal renklerinde kesilmiş folyolar, telefon numaraları ve web siteleri yer almaktadır. Sadelik ve araç reklamlarını bir arada kullanmayı düşünenler için biçilmiş kaftan olan logolu araç giydirme uygulamaları kolay uygulanabilirliği de ön plana çıkmaktadır.
 • Filo araç giydirme; deneyimimiz ile Türkiye’nin her noktasında filo araçlarınızı kaplıyoruz. İstanbul merkezli firmamızda ihtiyacınız doğrultusunda ekiplerimizi yönlendirerek İstanbul dışında da filo giydirme hizmeti vermekteyiz.

3M ve Oracal Araç Kaplama

Bütün araç giydirme uygulamalarımızda Alman markası Oracal ve Amerikan markası 3M kullanmaktayız.

Ankara Araç Giydirme

Bize Ulaşın!

Araç Giydirme Hakkında;

Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Araç Giydirme Sırasında İzlenecek Basamaklar,

Araç Giydirme Görsellerinin Bakımı,

Gibi bir çok konu hakkında aklınıza takılan bir soru olursa lütfen bizimle iletişime geçin.  İletişim için 0312 385 92 25 numaralı telefondan veya info@damlaajans.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.