Ankara Dijital Baskı Sistemleri

Dijital baskı sistemleri

Dijital baskı sistemleri
Dijital ortamda hazırlanan materyallerin, gelişmiş baskı teknolojisiyle basılmasıdır. Dijital baskı, geleneksel baskı tekniklerine göre daha hızlı, kaliteli ve ekonomik olma özelliklerine sahiptir ve yüksek kalitelidir.

Ankara Dijital Baskı Sistemleri

Lazer ve mürekkep püskürtme gibi modern baskı yöntemleri dijital baskı olarak bilinir. Dijital baskıda bilgisayarda hazırlanan görsel çalışmaları direk olarak  jpeg, tiff, pdf gibi formatlarda bilgisayardan yazıcıya gönderilir. Bu yöntem ofset baskıda kullanılan baskı levhası ihtiyacını ortadan kaldırır.Ankara Dijital Baskı Sistemleri

Dijital Baskının Avantajları

* Geleneksel baskı yöntemi ile basma imkanınız olmayan büyük ebatlı görsel baskı alma imkanı
* Çalışmaları bilgisayardan direk olarak yazıcıya gönderme imkanı
* Geleneksel baskı yöntemine göre az adetli işlerde  çok daha hızlı sonuç  alma
* Az adetli baskılarda düşük maliyet
* Yağmur, Soğuk, Sıcak gibi hava koşullarına dayanıklık

Ankara Dijital Baskı Sistemleri

 

Kullanım Alanları
Dijital Baskı Folyo, Poster Kağıdı, Branda, One way vision ve bez gibi malzemelere basılarak iç mekan, dış mekan, araç kaplama, cephe giydirme, dekota sıvama, camlara, tabelalarda, tablolarda, vb. alanlarda düz zeminlere uygulanır.Ankara Dijital Baskı Sistemleri

 

Dijital Baskı Makinaları

Dijital baskı makinalarında 2 temel sistem vardır.
İç mekan (İndoor) dijital baskı makinalarında daha kaliteli sonuçlar alırsınız. Ancak bununla birlikte iç mekan baskıların maliyetleri yüksektir, çabuk deforme olur ve yavaştır.
Dış mekan (Ourdoor) dijital baskı makinaları baskı kalitesi daha düşük olmakla birlikte baskı maliyetleri çok daha düşüktür, hava koşullarına dayanıklıdır ve çok daha hızlıdır.

 

Roland vs 640 baskes

Roland VS 640 Baskes Makinamız ekosolvent teknolojisi ile iç mekan ve dış mekan baskılarınızı aynı makinede, düşük maliyetli, dayanıklı ve hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Solventin sağılığa verdiği zarar latex ekosolvent sistem ile minimize edilmiştir.
Solvent boyadaki ağır boya kokusu hp Latex ekosolvent sistemde yoktur.
Kullanımı dış mekan makinalara göre çok daha kolaydır.
hp latex ekosolvent makinalarda poster kağıtlarının yanı sıra Folyo, branda, kanvas, kumaş gibi çeşitli malzemelere baskı yapabilirsiniz.
Hp Latex Ekosolvent Makinada alınan baskılar iç mekanda 5 yıl dış mekanda 3 yıla kadar dayanıklıdır.

 

Dijital Baskı Fiyatları

 

Dijital baskı fiyatları iç mekan ve dış mekan baskılarda fark etmekle birlikte makinadan makinaya da çok fark eder. İç mekan dijital baskı fiyatları 13 $ dan başlar 20 dolara kadar çıkabilir. Dış mekan dijital baskı fiyatları basılan makine ve malzemeye göre değişkenlik gösterir. ancak ortalama 6$dan başlar makine ve malzemeye göre 15$ a kadar çıkabilir.

 

Dijital Baskı Ankara

 

Ankaranın bütün ilçelerine ve tüm Türkiye ye dijital baskı ve uygulama hizmeti vermekteyiz

Ankara dijital baskı, sincan dijital baskı,eryaman  dijital baskı,sincan organize  dijital baskı,yenikent  dijital baskı,yenimahalle  dijital baskı,ostim  dijital baskı, ivedik  dijital baskı, ivedik osb  dijital baskı,çankaya  dijital baskı, etimesgut  dijital baskı, bebypazarı  dijital baskı, temelli  dijital baskı, polatlı  dijital baskı, kırıkkale  dijital baskı, kırşehir  dijital baskı, batıkent  dijital baskı, kızılay  dijital baskı, dikmen  dijital baskı,