Ankara Uv Baskı

Ultraviole Baskı Ankara

 

Ultraviole Baskı Ankara
V BASKI ANKARA UV Baskı Ankara: UV Baskı alanına Hizmet veren Damla Reklam Cam, araç ve Stand Giydirme, Rezopal Etiket ve Leksan Etiket, Lazer Markalama, Pleksi Kesim ve Kazıma, Folyo Kesim ve Bas-kes Folyo Alanında ki taleplerinizi hızlı, Kaliteli ve Uygun Fiyatlarla Karşılamaktadır. Bize Ulaşın: (0312) 385 92 25 UV BASKI ANKARA UV

Ankara Uv Baskı İle İlgili Bilğiler ;

UV (Ultraviole) Baskı Tekniği Nedir?

UV baskı kurutma tekniği, özel olarak üretimi gerçekleştirilen ve güneş ışığına karşı dayanıklılık süresi oldukça yüksektir. Boyaların kurutma süresini 1 saniyenin altında bir süreye indiren ve bu işlemin özel taşıyıcılara sahip kurutma makineleriyle yapıldığı bir tekniktir. UV boyalar sahip oldukları özelliklerinden dolayı güneşten solma vb. gibi basılı materyale zarar veren faktörlerin ortadan kaldırılmasını sağlar.

U.V. baskı sistemi, çizim, fotoğraf ve metin baskısı için oldukça uygun bir çözümdür. Her tür malzemeye U.V. kurutma sistemi sayesinde istenilen sayı ve oranda renklerle sorunsuz baskı yapılabilir. U.V. baskı sistemi ile gravür baskıda elde edilen sonuçları birebir oranda elde edebilmekteyiz. Ankara Uv Baskı İle ürünlerinizi renklendirmekteyiz.

U.V. Baskı Hangi Malzemelere Uygulanabilir?

100 ila 600 mikron arasında kalınlığa sahip ürünler için U.V. Baskı yapılan tesisimizde PVC‘den P.P.‘ye, opak ve şeffaf etiketlerden metalize’ye kadar suya ve güneşe dayanıklı ofset baskı yapabiliyoruz.15 cm yüksekliğinde her türlü malzemeye uygulanabilir.

Şeffaf PVC Üzerine Ultraviole Ofset Baskı

Plastik kart, Takvim, promosyon malzemelerinde, market reyon indirim kartı, ürün kutusu ya da çantalarında kullanılan şeffaf PVC üzerine Ultraviole ofset baskı, dış ortamlarda kullanıldığında sıcak, soğuk ya da direkt güneş ışığına maruz kaldığında maksimum bir yıl boyunca renklerinde solma olmaz.

Opak PVC Üzerine Ultraviole Ofset Baskı

Ağır hava ve çalışma koşullarından etkilenmesi istenmeyen kartvizitlerde, ürün kutularında, etiketlerde, marketlerin alış veriş arabalarının önünde yer alan reklam alanlarına ve bardak altlığı, cetvel, mouse pad gibi promosyon malzemelerinde. Kullanılan opak PVC üzerine Ultraviole ofset baskı, dış ortamlarda kullanıldığında sıcak, soğuk ya da direkt güneş ışığına maruz kaldığında maksimum bir yıl boyunca renklerinde solma olmaz. İstenildiğinde broşür ya da sunum dosyası gibi uygulamalar da bu malzemeyle üretilebilir.

Şeffaf Etiket (Sticker)

  1. Baskılı şeffaf etiketler, araçların, iç ya da dış cephelerde kullanılan vitrin camlarının üzerine içeriden ve dışarıdan yapıştırılan ürünlerdir. Malzemenin transparan olması UV Baskılı şeffaf etiketin ayırt edici özelliğidir. UV. baskı tekniği ve özel UV boyaları sayesinde sıcak, soğuk ya da güneş ışınlarına maruz kalsa dahi maksimum bir yıl boyunca renklerinin solmama garantisine sahiptir.

Opak Etiket (Sticker)

  1. Baskılı opak etiket, araçların, iç ya da dış cephede kullanılan vitrin camlarının üzerine dışarıdan yapıştırılan bir üründür. UV. baskı tekniği ve özel UV. boyaları sayesinde sıcak, soğuk ya da güneş ışınlarına maruz kalsa dahi maksimum bir yıl boyunca renklerinin solmama garantisine sahiptir.

Özel Uygulamalı Cam Etiketi (Cam Sticker)

Cam etiketi (cam stickeri) U.V Baskı tekniği ile aynı ya da farklı görsellerin, içten ya da dıştan düz bir şekilde görünmesini sağlar. Yüksek kaliteli baskı neticesinde renkler daha canlı ve parlak görünür. U.V baskı tekniği ve özel U.V boyaları sayesinde sıcak, soğuk ya da güneş ışınlarına maruz kalsa dahi maksimum bir yıl boyunca renklerinin solmama garantisine sahiptir.

O.P.P. ve Yumuşak Malzeme Üzerine  UV. Ofset Baskı

O.P.P. malzeme yapı itibarı ile esnek bir malzeme olup kıvırma ve yapıştırma uygulamalarına uyumludur. Her alanda kullanıma açık bir malzeme olan OPP malzemenin UV. baskı ile uyumu güçlüdür. Ayrıca O.P.P. malzemenin netliği ve tutuculuğu yüksek orandadır.

Aydınger Üzerine U.V Ofset Baskı

Aydınger üzerine U.V Baskı tekniği ile transparan aydınger kağıt üzerine kalıcı, canlı ve net baskı alınabilir.

Kredi Kartı, Market Kartları, Özel Üyelik Kartları UV BASKI

Market kartları, kredi kartı, şirket kimlik kartları ve özel üyelik kartları üretimi, P.V.C. malzeme üzerine UV. Baskı tekniğiyle gerçekleştirilir.

Gece Lambası UV BASKI

Gece lambasının üzerine montaj yapılarak içinden loş bir şekilde ışık geçmesini sağlayan, geçen ışığın desenli U.V Baskı sayesinde hoş renklere bürünmesini sağlayan P.V.C. malzeme baskısıdır.

Metalize Baskı UV

O.P.P. malzeme yumuşak ve esnek bir malzeme olup kıvırma ve yapıştırmaya daha uyumludur. Her alanda kullanıma açık bir malzemedir. U.V baskı ile uyumu güçlüdür. Netliği ve tutuculuğu yüksek orandadır.

Bez, Jakron ve Yumuşak Malzeme Üzerine UV Baskı

Jakron, bez, kumaş, yırtılmaz malzeme, saten çıkartma vb. ürünlere U.V baskı tekniği ile net ve kalıcı baskı alınabilir.

UV Baskı Nerelerde Kullanılır?

UV Baskının kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte müşterilerin ağırlıklı olarak tercihleri ambalaj ve etiket ürünlerinde olmaktadır. Dış ortamlarda kullanılan sıradan etiketlerin, zaman içerisinde renklerinde solma, etiketin ürün üzerinden kalkması, soyulması, sudan etkilenmesi vb. gibi durumlar meydana gelmektedir. Ankara UV Baskı ile PVC ya da O.P.P. malzeme kullanılarak basılmış etiketlerde ise bu sorunlar büyük ölçüde ortadan kalkmaktadır. Ürünler, son kullanıcıların eline geçene kadar geçen süre zarfında etiketlerde herhangi bir deforme söz konusu olmamaktadır.

Ankara Uv Baskı

Ayrıca müşterinin ürün üzerindeki etiketi sökmek istemesi durumunda da kağıt etiketlerdeki soyulma ve geride iz bırakması gibi problemleri tamamen ortadan kaldırmakta, etiket sorunsuzca ve tümüyle ürünün üzerinden sökülebilmektedir.

Ambalaj üzerinde UV Baskı kullanımında ise ürünün içine konacağı şeffaf PVC üzerine yapılan baskı ile hem ürünün tercih edilebilirliği artmakta, hem de yıpratıcı dış etkenlere karşı koruma sağlayarak ürün ambalajının dayanıklılık süresi arttırmaktadır.