Bas Kes Folyo Ankara

baskes folyo

BAS KES, FOLYO ETİKET, DİJİTAL BASKI

Baskes Etiket Nedir?

Bas Kes Folyo Etiket dijital baskı makinalarında istenilen firma, ürün logosu yada özel kesimli herhangi bir sticker in folyoya basıldıktan sonra belirlenen yerden hassas bir şekilde kesilmesiyle ortaya çıkar. Baskes etiket, matbaa teknolojisine göre baskı, bıçak, kalıp ve zaman maliyetlerini ortadan kaldırarak az adetli işlerde müşteri için ekonomik çözümler sunar. Ankara baskes etiket işlerinizi özveri ile yapan güçlü bir ekibe sahibiz. Ankara ‘dan tüm Türkiye ‘ye baskes folyo etiket gönderimi yapmaktayız.

Baskes Etiket İmalatı

Damla Reklam olarak, İvedik Organize Sanayi BölgesiOstim Organize Sanayi Bölgesi,  Sincan Organize Sanayi Bölgesi Anadolu Osb firmaları. İle tüm Türkiye’deki firmaların etiket ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İmalatlarımız ileri teknoloji ürünü makinelerimizde, uzman kadromuz tarafından kaliteden ödün vermeden, titizlikle yapılmaktadır. Bas Kes Etiket fiyatı için hemen bizi arayınız.

Baskes Etiketler Nerelerde Kullanılır

Metalize veya yüksek yapışma özellikli folyoların istenilen ölçü, renk, desen ve adetlerde baskes makinalarıyla üretilen ürünler; araç üstü yazılarda, vitrin konsept tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, doğum günü ve parti organizasyonlarında, iç mekan – dış mekan ofis dekorasyonlarında ve duvar stickerlarında kullanılır. Baskes folyo etiket fiyatları ve satışı için bize ulaşınız. Bas Kes Folyo Etiket dijital baskı sistemi günümüzde en yaygın kullanılan yöntemdir.

Baskes Etiket Fiyatları

Roland Dijital Bas kes Makinası , son teknolojiyi kullanarak kısa sürede kalıp, bıçak, baskı teknolojilerine ihtiyaç duymadan ve anında çözüm üreterek firmanızın etiket ve baskes folyo ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca baskes etiket fiyatı da maliyet açısından kullanıcılarına uygun çözümler sunar. Bas kes Ankara fiyatları için hemen arayınız veya sipariş ver butonu ile bize isteğinizi iletiniz.