Cam Üzeri Uv Baskı

ultraviole baskı

 

ultraviole baskı
uv baskı sistemleri

Cam Üzeri Uv Baskı örnekler de görebileceğiniz üzere en ince detaylara kadar bölgesel baskı yapılabildiği gibi cam üzerinde beyaz baskı da istenilen bölgelere uygulanabilmektedir. Camda ki en büyük sıkıntı ise camın boyayı emecek gözenekleri olmaması ve yüzeyinin çok parlak olmasıdır. Cam üzerinde tutunamayan UV mürekkepler cam yüzeyinden kolayca çıkabilmektedir. Ancak cam yüzeyinde uygulanan özel solüsyon ve baskı sonrası. Damla Reklam tarafından geliştirilen özel çözümler ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Bu özellikler ile Cam üzeri UV baskıda profesyonel ve kusursuz hizmet verebilmekteyiz.

UV lambaları ile 200 dereceye varan ısı ile kurutulan boyalar ile kalıcı ve kaliteli görseller elde edilebilmektedir. Kalınlığı 5 cm ye kadar olan bütün camlara 250×300 cm. veya 200×320 cm. ölçüsülerine kadar baskı yapılabilmektedir. Dijital baskı ile kıyaslandığında; dijital baskı ile sıvama yapılan camlarda. Güneş ışınlarına bağlı olarak boya solarken, sıvanan malzeme camdan belli bir süre sonra ayrıldığı için kısa ömürlü kullanıma sahiptir. UV baskıda ise baskının kalitesi 3 sene boyunca ilk günkü canlılığını kaybetmez .Uzun süreli planlanan projelerde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir üründür.

NEDEN CAM UV BASKI ?

Lamine cam uygulamalarına uygun mürekkep sistemimizle dekorasyon anlamında da bir çok alana hizmet vermekteyiz. Cam Baskı’nın gelişmesi ile birlikte dekorasyon sektörüde büyük bir atılım yaparak çok daha fazla ürün çeşitliliği yaratmıştır. Dekoratif çalışmalarda yaratıcı ürünler daima diğerlerinden bir adım önde olmayı sağlamaktadır. Bu noktada mimari çalışmalarda, ev dekorasyonunda, restorasyonlarda, mağaza dekorasyonunda cam baskı sıklıkla kullanacağınız bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.
Fayans görüntüsü verilerek oluşturulabilen cam baskılar da istenilen görsel imaj yüksek çözünürlüklerde basılabilmektedir. Kullanılan boyalar sayesinde silikon uygulaması ile duvar direkt yapıştırılabilen baskılar, silikondan etkilenmemektedir.

Seperatör Cam Baskı

Ofislerde, hastanelerde, plazalarda kullanılan camlarda istenilen görseli cama işleyerek konseptinize veya markanıza uygun görseller kullanabilirsiniz. Tek seferde 250×300 cm. baskı yapabilme imkanı ile büyük ebatlı camlarınıza dahi tek seferde baskı yaptırabilirsiniz. 1440 dpi baskı çözünürlüğü ile en hassas desenleri bile görebilme imkanı. Ayrıca renklerde %90’a yakın oranlarda birebir renklere sahip olabilirsiniz.

Mutfak Tezgah Arası Cam UV Baskı

Mutfak tezgah arası cam baskıları bir çok mutfakta kullanılmaya başlanmıştır. Çeşitli görsel ve renk seçenekleri ile bir çok alternatifi bulunan cam üzeri baskı tezgah aralarını sizler de mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Temperli cam kullanılarak oluşturulan mutfak tezgah araları kırılmaya karşı dayanıklı hale getirilmektedir. Isıya karşı dayanıklı olan cam kolayca temizlenebilir yüzeyi sayesinde, mutfak temizliğini kolaylaştırmaktadır. İnsan sağlığına karşı hiçbir yan etkisi bulunmayan su bazlı mürekkepler ile oluşturulan camlar güvenle mutfaklarda kullanılabilir.Cam Üzeri Uv Baskı.

Cam Üzeri Uv Baskı Ankara

Mimari Alanlarda Cam Baskı

Mimari alanlarda her geçen gün kullanımı artan cam baskılar da gereksinimleri uzun süreli tecrübelerimiz sonucunda belirlenmiştir. UV Baskı da kullanılan mürekkepler, silikon ile duvara yapıştırılacak cam uygulamalarında zarar görmektedir. Özel bir koruyucu astar ile silikona dayanıklı bir hale getirilen mürekkep yüzeyi sayesinde uygulama alanları arttırılmaktadır.

Bir çok projede baskılar iki cam arasında sıkıştırılarak çizilmelere karşı tam korumaya alınmaktadır. Bu işlem Eva Lamine sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Eva Lamine gibi düşük ısılarda uygulanan Cam Lamine işlemlerinde defalarca uygulanmış baskılarımız ile sorunsuz lamineler gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede iç mekanlarda ve dış mekanlarda uzun süreli kullanılabilir.

Vitray Görünümlü Cam Baskı

Işık geçiren mürekkepler sayesinde vitray görünümü elde edilen baskılarda, renk yoğunluğunu ayarlayan yazılımlar sayesinde mükemmel canlılıkta vitraylara sahip olabilirsiniz. Isıcam ve lamine cam uygulamaları vitray görsellerde de uygulanabilmektedir. Tek cam kullanılmak istenen projelerde ise özel şeffaf koruma sistemi kullanılarak iklim,doğa,temizlik ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir hale getirilebilmektedir.

CAM BASKI FİYATLARI

Cam baskı fiyatları işin hacmi ve türüne (4 renk, beyaz, vernik) göre büyük değişiklik göstermektedir. Özellikle sürekli ve hacimli işlerde birim fiyat oldukça düşebilmektedir. Bize ulaşıp proje detaylarını ileterek en uygun fiyatı alabilirsiniz.