damla etiket imalatı

damla etiket ankara

 

damla etiket ankara
damla etiket ankara, damla etiketçi, epoksi damla etiket, mıknatıs damla etiket, damla etiket imalatı, etiket damla etiket.

Damla Etiket İmalatı :   İstenen ebatlara damla sureti ile bağlı bölgeyi temizledikten  sonrada kendimizde yapılabiliyoruz. Sıvı uygulamadan sonra esnek katı hava sıcaklığı durumu buna göre 1 saat içerisinde buz tutan içeriğin içeriği donduktan sonra açıklanacak esneklik

Damla Etiket nasıl yapılır:

İstenilen etiket baskısı yapıldıktan sonra, geride kalan ürün / Marka kısmının ortadan kaldırılmasından sonra açık etiketlenince bölüm kalması gerekir. Damla etiket yaptırmanın avantajları nelerdir; Sıcak ve soğuk hava şartlarına karşı dirençli görünüm görünümü olarak derinlik hissi alıştırıcısı. 3 boyutlu bir hava veren damla etiketinde ki etiketin yıpranmasına karşıda esnekliği ile etiketin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak.

Damla Etiket ismini nerden alır:

Damla etiket adını donduktan sonra damla biçiminde kaldığı yerlerde Damla etiket içeriği olarak Damla etiket Poliüretan esaslı çift karışımlı etikettir. Poliüretan insan hayatına zararı olmayan. Çok çeşitli alanlarda kullanılan otomotivden, elbiseye, oyuncaktandan, ayakkabıyadan çok farklı kullanım alanına bulmuş bir kimyasaldır.

 

Damla Etiketin Ne Gibi Faydaları Vardır?

Damla etiket, mercek etkisinde tasarımı, büyük tasarımı, görünme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam tanıtım ürünüdür. Damla Etiketin Yaratılış 3 boyutluluk etkisizliği en basit nesneler safra çok daha özel bir görünüm kazanıp kazandığın fark edilir hale gelir. Damla etiket şeffaf camsı tasarımı ile etiketinizi daha da canlı hale getirin.

Damla etiket üstüne uygulanmakta olan baskınızı dış etkenlere karşı korur, böylelikle daha uzun zaman orjinal ederken kalmasını sağlıyor. Damla etiket uygulanmadan önce sıvı olması için çok kolay şekillendirme sistemi. Otomotiv Elastik yapıya sahip olduğu düz yuvarlak ya da oval zeminlerde kolay bir şekilde kullanılır. Soğuk veya sıcaktan, PVC yapı ile yağmurdan ya da nemden herhangi birini nasıl etkilenmez ve uzun ömürlüdür.

 

Damla Etiket imalatı

Alanında uzman kadromuz ve en son teknoloji üretim parkurumuzla sizlere göre Damla Etiket’te kaliteyi sunmak için hizmetinizdeyiz.

Damla Etiket İmalatında baskı işlemlerimiz son teknoloji Roland Dijital Baskı makineleri ile gerçekleştirmekteyiz. Sizden talep talep ve isteklerine uygun olarak UV Ofset Baskılı Damla Etiket veya Serigraf Baskılı Damla Etiket üretimi de gerçekleştirebilmekteyiz.

Damla Etiket üretimini Opak (Beyaz), Şeffaf veya Metalize (Gümüş veya Altın) zeminli olarak üretebilmekteyiz.

Bilinmeyen bir damla etiket bir çok sektör ve ürün geçmişi olan bir bir yardımcı üründür. Logonuzu çarpıcı bir şekilde ortaya çıkarıldı, sıradanlıktan uzak ve logonuzu daha da ortaya çıkan bir üründür.

Uzman kadromuz onu çeşit çeşit sorulara ve onayı yapıcı bir şekilde yaklaşarak en hızlı yoldan çözüme kavuşturmaktadır. Sizleri de işini yapabilmek için Damla Etiket konusunda ücretsiz dağıttığı grafik tasarım ve üretimini gerçekleştiren sizlere hız ve kaliteyi garanti etmekteyiz!

Damla Etiket imalatı siparişte Ankara içi kısa sürede teslim ediyoruz. Bu hizmet sizlere% 100 müşteri beğenisi politikamızı sunmaktayız.