Damla Etiket Üretimi

Damla Etiket Üretimi

Damla etiket üretimi, mercek etkisi yaratarak, tasarlanan logolarınızı büyük görünmesini sağlamakta olan, görülme açısı genişletilebilen, renklere parlaklık & derinlik katan reklam tanıtım ürünüdür. Çekici damla etiketler, şaşırtıcı, parlak, derin, şeffaf, renkli ve çarpıcı şekilde şekilde sonsuz kullanım alanına sahip olmakla reklam tanıtımlarınız için bambaşka bir boyut yaratmaktadır.

Üç boyut etkisi DOMES sistemi sayesinde gerçekleştirilerek sizlere sınırsız bir uygulama alanı sunmaktadır. Etiketler sizlere görmezden gelmenin zor olduğu bir çekicilik yaratarak ilginizin odağı olmaktadır. Damla Etiket, ürünlerinizin imajını geliştirerek, daha anlamlı bir katma değer kazandırır. Damla Etiketlerin yarattığı üç boyutluluk etkisi en basit objelerin dahi özel bir görünüm kazanıp kolayca fark edilebilir olmasını sağlar. Ürünleriniz damla etiketlerinizle beraber öne çıkar ve ayrıca özdeşleştiği bir başka marka veya logonun bir projeksiyonu olarak da görülür.

Damla Etiket Üretimi ve Çeşitleri

Etiket ve sticker baskı ürünleri firmanızın pazarlama çalışmalarında kullanmak için tercih edebileceğiniz en önemli araçlar arasındadır.  Damla etiket üretimi ve çeşitleri Damla etiketi ise etiket baskı çeşitleri arasındaki parlayan yıldız olarak adlandırsak abartmış olmayız. Normal etiket baskının üzerine şeffaf poliüretan bir kaplama yapılarak elde edilen damla etiket daha nitelikli bir görüntüyle müşteriye sunulur. Öte yandan sağlam yapısıyla uzun zaman dayanacağından markanızı en iyi biçimde temsil edeceğine emin olabilirsin.

Damla Etiketin En Önemli Avantajları

Damla etiketler poliüretan kaplama kullanılarak üretildiği için çok daha dayanıklı olurlar. Bu sebeple uzun zamanlar müşterilerinizin kullanım alanlarında barınarak, uzun zamanlar sizin için pazarlama yapmaya devam ederler. Pek çok pazarlama ürününün probleme olan yaşam ömrü bu ürünlerde çok daha uzundur. Bu da damla etiketin seçilmesindeki en önemli nedenlerden birisidir.

Bir diğer sebep ise görünüm olarak diğer etiketlere kıyasla daha iyi olmasıdır. Yine evlere servis yapan bir restaurant örneği üzerinden gidecek olursak, pek çok restaurant müşteriye etiket yollar. Müşteriler de bu etiketleri genelde panolarına veya buzdolaplarının üzerine yapıştırırlar. Yemek siparişi vermek istediklerinde ise ilk yapmış oldukları şey etiklerin olduğu yere bakmaktır. Görünüm ve kalite olarak daha ilk planda olan damla etiket sahibi restaurant bu noktada diğer rakiplerine karşı önemli bir avantaj elde etmiş olur.