Dijital Baskı Ostim

Dijital Baskı Ankara
Dijital Baskı Ankara
Dijital baskı sistemleri baskes folyo branda baskı kanvas baskı one way wision baskı poster baskı

Dijital Baskı Ostim : Firmalar, yaptığı çalışmalar ve taslak örnekleri ile müşterilerinin dikkatini çekmeye devam etmekte. Farklı modeller üzerinden çalışmalar yaparak daha önce görülmemiş görsel bir logo işlemi uygulanmakta. Dijital ortam için hazırlanmakta olan reklam logoları içinde geliştirilmiş teknikleri vardır. Metin şekillendirmesi, yazı şekli ayarları, faklı yazı stilleri ve renklendirmeleri ile farklı bir tabela görseli oluşturmaya devam etmekte. Damla reklam  çalışmaları ile çalışma alanını daha çok büyütmüştür. Dijital Baskı Sistemi ile  reklam tabelaları, iş yeri tabelaları, yazı baskıları gibi dijital ortam çalışmalarında bulunmakta.

­Dijital Baskı Ankara:

İnternet ortamındaki reklam panoları ve giriş logoları için gerekli olan dijital baskı yapılır. Sanal ortamda uygulanan bu taslak çalışmaları ile tabela üzerine yapılacak olan şekil belirlenir. Dijital baskı her alanda kullanılabilir. Sadece tabela üzerine değil, kullanılacak olan zemin, kağıt, mermer, beton, tahta, ahşap, cam gibi malzemelerin üzerine de baskılar sağlanmakta.Dijital Baskı Ostim.

Yurt dışından getirilen uygulamalar ve farklı çalışmalar ile bilinenin dışında baskılar ortaya çıkmakta. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firma katalogları ile seçim yapmalarını sağlar. Hazırlanacak olan baskının şekli, metin içeriği, renklendirmesi ve konsantre ayarları ile yeni ürünler ortaya çıkarır. Damla Reklam desteği ile Ostim’e yakın ve uzak yerde yaşayan müşterileri içinde hizmet vermeye başlamıştır.

Damla Reklam çalışmaları ile hayata geçirilen projelerde renkli ve farklı tabela baskıları ortaya çıkmıştır. Yol kenarındaki iş yeri ve buna benzer alanlar için yapılacak olan reklamlarda kullanılan teknik yöntemi geliştirilmiştir. Aynı zamanda sanal ortam içerisinde sitelerin reklamları ve giriş metinleri için çalışmalarda yapılmakta. Dijital ortam baskıları ile sanal ortamda yapılan çalışmalar kataloglar halinde yayınlanmıştır.Dijital Baskı Ostim.

Verilen Hizmetler ve İçerikleri:

Damla Reklam , şube çalışmaları dışında sanal ortamda resmi internet sitesi üzerinden de sipariş almakta. Uzakta olan müşteri için yapılan çalışmalar kargo teslimatı ile gönderilmekte. Dijital baskının yapım şekline göre yapım süreçleri vardır. Gün içerisinde teslim edilebilen tabela, logo baskıları da yer almakta. Dijital ortam taslaklarını tabela gibi ürünlerin üzerine işlemek hem kolay aynı zamanda tasarım harikası haline gelebilecek teknikler ile desteklenebilir.

Dijital Baskı Uygulama Alanları

Dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin bilgisayar imkanı ile uygun programlarda metin, grafik, çizim v.b. gibi görselini hazırlandıktan sonra dijital baskı makinaları vasıtasıyla doğrudan baskı malzemeleri                                                                                    (Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast folyo vs) üzerine basılması işidir.

Dijital Baskı Çeşitleri

Dış Mekan (Outdoor) Dijital (digital) Baskı

İç Mekan (indoor) Dijital (digital) Baskı. Görsel Dijital Baskı : Dijital baskı, reklam, branda, vinil, foreks, fotoblok, folyo, one way vision, fuar, stand, tual, pano, poster, cutout, rollup, mesh, floor grafik, dakota, afiş, vitrin yazı, araç yazı, etiket, tabela, matbaa, cephe giydirme, grafik, cam yazı, web tasarım, ayaklı pano, retouch, digital print, folyo kesim, araç kaplama, ayaklı pano, forex..

Branda baskı ankara, ostim dijital baskı, dijital baskı ostim,reklam dubaları,rollup banner,örümcek stand,cephe giydirme,folyo kesim,reflektif folyo,baskılı folyo,baskes folyo,damla etiket,leksan etiket,rezopal etiket,pleksi kesim, pleksi kazıma v.b. işlerde damla reklam yanınızdadır.