Dijital Baskı ve Reklam

ankara reklam dijital

 

ankara reklam dijital
Baskı Çeşitlerimiz Birbirinden güzel baskı çeşitlerini ayağınıza seren profesyonel işletmemiz, ortaya koymuş olduğu hizmetleri ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Dijital Baskı ve Reklam

Dijital Baskı Merkezi

Damla Reklam şirketi olarak gelişen ve globalleşen çağımızda, dijital dünyaya uygun bir tasarım modeli ortaya çıkarmaktayız. Sektörün öncülerinden birisi olma başarısına sahip olan işletmemiz, tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarınızı tespit ederek bir an önce karşılanması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Görsel metaryallerin üstüne nitelikli baskılar yapılmaktadır. Maliyet yönünden de bu yola başvurduğunuz an daha avantajlı olacağınızı söylemek isteriz. Web sayfamız üstünde çeşitli dijital baskı hizmetlerini görebilirsiniz.

Geniş bir baskı hizmet ağına sahip olduğumuzdan dolayı sizlere her alanda tecrübeli ekibimiz aracılığıyla istenilen dijital baskı hizmetlerini sunabilmekteyiz. Dijital baskının size sunacağı pek çok avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlara bakıldığında adet, tür, tasarım esnekliğinden tutunda hemen hemen pek çok farklı konu da sizlere büyük faydalar sağlamaktadır.

Dijital Baskı ve Reklam

Talepleriniz doğrultusunda işletmemiz kartvizit, broşür, afiş ve sticker gibi hizmetlerde siz kıymetli müşterilerimize nitelikli bir biçimde dijital baskı hizmeti sağlamaktadır. Baskı hızı oldukça nitelikli ve iyidir. Uzun süre beklemek mecburiyetinde kalmaksızın istenen afişlerinizi gün içinde teslim alabilirsiniz.

Hem hız hem de maliyet yönünden yüzünüzü güldürecek avantaja sahip işletmemiz, Türkiye de ilk kez online baskı merkezi olarak hizmet vermektedir.Kaliteli dijital baskı hizmetlerimiz sayesinde artık ihtiyaçlarınız en kısa süre zarfı içinde yerine getirilmektedir. Online platform üstünden hayallerinizi süsleyen tasarıma imza atabilirsiniz. Online sipariş portalımız sayesinde tüm işlemleriniz en hızlı biçimde gerçekleştirilmektedir.

Branda Baskı

Tüm matbaa işleriniz rengarenk tasarımlar ile hayat bulurken, davetiye ve farklı afişleriniz birisinci sınıf kaliteye sahip olarak sizlere ulaştırılmaktadır. En çok tercih edilen hizmetlerimizin başında gelen Branda Baskı ilanlarınızın daha fark edilir ve dikkat çekici olmasına olanak sağlamaktadır. Dev ilanlarınız ve dış çevrenin olumsuz etkilerinden etkilenmeyen uzun ömürlü branda baskı modellerini sizler için tasarlıyoruz. Farklı bir baskı türümüzü oluşturan kumaş baskı ve folyo baskı modellerimiz ile istenen amaca kolayca ulaşabilirsiniz.Dijital Baskı ve Reklam

Billboard baskı

Billboard baskı tasarımlarınızı sitemiz araçlığı ile online olarak oturduğunuz noktadan kolayca oluşturabilir yalnızca bası görevini bizlere bırakabilirsiniz. Pankart Fiyatları Pankart fiyatları afişler konusunda sıra dışı tasarımlarımız, yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve anlam katan kanvas tablomodellerinin her birisi siz kıymetli müşterilerimiz için web sitemiz üstünde satışa sunmaktayız.

Atatürk Posteri

Atatürk Posteri Atatürk posterleri konusunda en çok seçeneği yine işletmemiz üstünde kolayca bulabilir ve siparişlerinizi online olarak oluşturabilirsiniz. Acil baskı seçeneklerinden yola çıkarak hızlı biçimde baskıların yapılarak ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik siparişlerinizi sadece online kanallar aracılığı ile vermek mecburiyetinde değilsiniz. Aynı zamanda telefon numaramızı tuşlayarak da siparişlerinizi oluşturmanız mümkün olacak.Dijital Baskı ve Reklam

Baskı Çeşitlerimiz

Birbirinden güzel baskı çeşitlerini ayağınıza seren profesyonel işletmemiz, ortaya koymuş olduğu hizmetleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Buna göre sizlerde artık her türlü ihtiyaçlarınızın karşılanması ve mükemmelliğe ulaşması için işletmemize başvuru yapabilirsiniz. Geniş bir hizmet yelpazemizle sektörde dur durak demeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Magnet baskı, branda baskı, kumaş baskı, folyo baskı, billboard baskı, pankart afiş ve Atatürk posteri gibi pek çok tasarımlarımız bulunuyor. Buna göre artık sizlerde hangi konu da ihtiyacınız olursa olsun artık kısa süre içinde giderebileceğiniz bir firmaya sahip olacaksınız. Bundan sonra telaş yapmanıza gerek kalmayacak. Çünkü acil ihtiyaçlarınıza da anında yetişmek için gün sayıyoruz. Dijital Baskı ve Reklam

Folyo Baskı

Folyo Baskı Hizmeti Folyo ve kumaş olmak üzere çeşitli ürünler üstüne de nitelikli baskı yöntemleri uygulamaktayız. Bu sayede ortaya görsel yönden fazlası ile cezb edecek güzellikler ortaya çıkmaktadır. Birinci sınıf kalitede tasarımlar ortaya konulmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde da müşteri memnuniyetin ortaya çıkmasını sağlamaktayız. Teknolojinin süratle geliştiği şu dönemde fazlası ile teknolojiden yararlanmaktadır. Üstelik tüm bunları da çalışmalarımıza en güzel biçimde yansıtmaktayız.

Bayraktan tutunda poster ve tişörtlere kadar her alanda mükemmel bir baskı örneğini sergilemeye devam etmekteyiz. Bu konu da oldukça iddaalı olan profesyonel grafik tasarımcılarımız sayesinde hayal ettiğiniz baskılara ulaşacaksınız. Firmamızın en çok dikkat ettiği konulardan biri de baskı sırasında hiçbir biçimde bir hataya yer verilmemesidir. Hataya yer verilmeden baskılarınız yapılmaktadır. Üst düzey teknolojilerden en güzel biçimde yararlanılarak hizmet verilmektedir.

Web sayfamız üstünden artık tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise en son aşama olarak ödemeye geçiş yapabilirsiniz. Son derece kolay bir biçimde ödeme talimatı vererek tasarımlarınızın bekleme yapılmadan elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Web sayfamız üstünden artık tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise en son aşama olarak ödemeye geçiş yapabilirsiniz. Son derece kolay bir biçimde ödeme talimatı vererek tasarımlarınızın bekleme yapılmadan elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Web sayfamız üstünden artık tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise en son aşama olarak ödemeye geçiş yapabilirsiniz. Son derece kolay bir biçimde ödeme talimatı vererek tasarımlarınızın bekleme yapılmadan elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital Baskı ve Reklam