Etiket Ankara

etiket çeşitleri

Metal Etiket çeşitleri, sağlamlığı ile uzun ömür sunar.Üzerine değişik baskı türleri uygulanabilir; Uv Baskı, Lazer Markalama, Asit İndirme ve Serigrafi baskı türleri vardır.

Metal Etiket Ankara Değişik sektörlerde kullanılan ,marka bilinirliğinde önemli rol oynamaktadır. Sürekli kullanılan cihaz ve ürünler yıllar içinde deforme olmadan ilk günkü şeklini korumalıdır. Metal etiketlerin baskı kalitesi kullanım yerine göre tercih edilmektedir.

Metal Etiket  Ankara Neden Tercih Edilmedilir.

Endüstriyel ortamlar oldukça aşındırıcıdır ve fiziksel olarak aşındırıcıdır. Bu nedenle üretilen makine ve ürünlerin logo, amblem, performans, üretim tarihi ve garanti süresi gibi bilgilerinin uzun yıllar korunması önemlidir. Damla Reklam olarak Ankara metal etiket üretiminde dayanıklılık açısından en güçlü etiket türü, yüksek ısı dayanımı, sert tabanı, işlenebilir liği ve renk haslığı sayesinde yüksek kalitede etiketler üretmektedir. Ankara Etiket.

Metal Etiket Ankara Kullanım Alanları

Enerji sektörü

Savunma Sanayii

Otomobil

Otomotiv endüstrisi

tarım araçları;

Sanayi sektörü için ürünler

Asansör etiketleri

Mobilya sektörü

Reklam endüstrisi

Elektronik Bölümü

Tüketici Elektroniği Bölümü

İş güvenliği

İş güvenliği ve sağlığı

 

 

Alüminyumdan imal edilen metal etiketler, makinelerde, makine ve malzemelerin özelliklerini ve bilgilerini belirtmek için kullanılır. Kepenk yapan firmalar genellikle metal etiket kullanırlar ancak bu etiketler için genellikle alüminyum etiketler tercih edilir. Dayanıklı etiketler, alüminyum veya anodize alüminyum malzeme seçenekleriyle üretilir. Serigrafi tekniği, anodize edilmiş bir alüminyum metal üzerine renklerin basılmasını içerir. Metal etiket ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı, kaliteli ürünler için bizimle iletişime geçin.

Ankara Etiket Damla Reklam , başta Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi olmak üzere Ankara’da dijital baskı üreticisi olarak işletmelerin tüm ihtiyaçlarını son teknoloji makine parkuru ve deneyimli teknoloji ile karşılayarak ürünlerimizin değerini arttırıyoruz.  Alüminyum Etiket, AVM Görsel Uygulama, AVM Reklam, Damla Etiket, Dijital Baskı, Ostim Etiketimiz, Ostim Metal Etiket, Ankara Etiket, Metal Etiket, İvedik Metal Kabartmalı Etiket, Uv Baskı,Paslanmaz Çelik Etiket, PVC, Leksan Etiket, Serigrafi , yapışkan etiket, asit indirme etiket, alüminyum gravür etiket, asit azaltılmış metal etiket, asit azaltılmış pirinç isim levhası, asit azaltılmış pirinç etiket, alüminyum etiket, kablolama etiketi v.b.

etiket çeşitleri
metal etiket, alüminyum etiket, lazer etiket, leksan etiket, damla etiket, plastik etiket, folyo etiket