Folyo Baskı Ankara

Folyo Baskı Ankara

Folyo baskı, ince bir metal filmi kağıda veya karta yapıştırma. Folyo baskı Ankara için tüm şehirlere hizmetimiz vardır. Genellikle yüksek kaliteli bir kaplama oluşturmak için kullanılır. Bu baskı türü, kartvizit, el ilanları, kataloglar düğün davetiyeleri ve kırtasiye malzemeleri için popülerdir.

Tüm tasarım yerine bir tasarımın belirli bölümlerine uygulanır. Metni veya logoları, zıt bir arka plana karşı vurgulamak için kullanabilirsiniz.

Baskınızın kaliteli olması için yeni yollar arıyorsanız altın ve gümüş folyo baskı en uygun seçenektir. Ankara folyo baskı firması olarak  profesyonel ekibimizle uygun folyo baskı fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Sizler folyo baskının ne olduğunu bilmiyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyun. Düğün davetiyeleri, kartvizitler ve daha fazlası için kullanabileceğiniz farklı yolları bu yazıda ele aldık.

Folyo Baskı Modelleri?

Zengin renklere sahip folyo baskı, klasik altın ve gümüşten kırmızı, mavi, yeşil renklerde basılabilir. Her zaman popüler olan altın, bakır ve gümüşün yanı sıra kırmızı, yeşil, parlak mavi ve holografik ürünler sunuyoruz

Folyo Baskı Modelleri

Baskı folyosunun faydaları nelerdir?

İnsanlar baskı tasarımlarına bir dizi farklı nedenden dolayı folyo ekliyorlar. Folyo baskı kullanmanın temel faydalarından biri ancak baskınızı öne çıkarmak için kullanabileceğiniz birçok yol olmasıdır. Kendinizi rakiplerinizden ayırmanın mükemmel bir yolu olan folyo baskının, müşterilerinizin dikkatini çekeceğinden emin olabilirsiniz. Altın ve gümüş folyoları gördüğümüzde, lüks metalleri düşünmeden edemeyiz, bu yüzden tasarımınıza ışıltılı bir dokunuş eklemek baskınızın kalitesine asla zarar veremez.

Folyo Baskı Diğer Özellikleri

Her detayı vurgulayın. Gözlerimiz doğal olarak yansıtıcı, parlak şeylere çekilir. Ancak folyolama, bir tasarımın belirli alanlarına uygulanır. Böylece logonuz, iletişim bilgileriniz veya tasarımınızda şık bir arka plan deseni ile detayların öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Yılbaşı partisinden, düğüne veya hatta şirketinizin ödül gecesine kadar altın veya gümüş dokunuşu eklemek çok dikkat çekicidir. Doğum günü, düğün gibi özel günlerinizde, yılbaşı kartlarınızda folyo baskı her zaman kullanılmasının bir nedeni vardır. Folyo baskı özel bir etkinlik için mükemmel tasarımlar oluşturabilir.

Folyo Hangi Baskı Öğelerinde Kullanılabilir?

Artık folyo örneklerimizi gördüğünüze göre, folyo baskısıyla kendi tasarımınızı oluşturmaya başlamak için hazırsınız. Ama folyo seçeneğini 350gsm veya 450gsm ipek stoğu ve mat laminasyon ile aşağıdaki ürünlerde bulabilirsiniz:

  1. Kartvizit
  2. El ilanları
  3. Kataloglar
  4. Kitapçıklar

Çift taraflı folyo sunuyor musunuz?

Müşterilerimiz için yüksek kaliteli baskının öneminin farkındayız. Bu nedenle %100 kalite standardımızı karşılamayan bir ürünü asla göndermeyiz. Baskımıza folyo uyguladığımızda, yerine oturtmak için yüksek sıcaklıkta kürlenmelidir. Çift taraflı folyo için ikinci tarafa ısı uyguladığımızda, ilk tarafın bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle, çift taraflı folyo sunmuyoruz.

Folyo baskı konusunda yardım veya tavsiye isterseniz, folyo baskı Ankara ekibimizle iletişime geçin. Folyo seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız ve bunu sizin için sizin için ücretsiz olarak tasarlayabiliriz.

Damla Ajans olarak Ankara da uygun folyo baskı fiyatları ile her çeşit siparişinizi karşılamaktayız. Folyo baskı modellerini ve folyo baskı fiyatlarını öğrenmek için hemen arayın.