folyo kesim dijital baskı

folyo kesim ankara

folyo kesim ankara
dijital baskı, branda baskı, baskes folyo, folyo baskı, kanvas baskı, kumaş baskı, uv baskı, renkli baskı

Folyo Kesim Dijital Baskı 

Dijital Baskı Folyo Kesim

Dijital Kesim Etiketler; stickerlar üstüne dijital baskı makinaları ile baskı yapılarak kam, duvar ve eşyalara yapıştırma ilkesine yönelik olan bir hizmet edildi. İç mekan dijital baskı etiketler, dış mekan dijital baskı etiketler, in türkiye ayrılan ve kullanım alanlarını bu şekilde belirleyen ürün gurubu; tabela yazıları, reklam tanıtım yazıları, vitrin yazıları, duvar odaları ve iç mekan dekorasyonu ilk sırada bulunabiliyor daha çok amaç için kullanılan ekonomik bir tanıtım ve reklam tanıtım bilgilerinidır.

Duyuru ve bilgi vermek için bir hayli sıkışmalan bu ürünler, araba sektöründe safra görmemiz mümkündür. Dijital makineden bir defada yükseltilmiş baskıyı, isteğe bağlı hatlarda kesilmiş bir tahtada bir tane var. Özen Reklam Firması olarak müşteri odaklı hizmet kendimiz misyon edindik ve kayıtsız koşulsuz memnuniyet ilkesiyle yola çıktık. On beş yılı aşkın bir süredir de bu ilkemizden asla taviz vermeden, sorunlu ve çeşitsiz etiket çeşitlerini tam zamanında teslim ilkesine riayet ettiklerimizi ..

Gelişen teknoloji ile reklam tanıtım piyasasında farklı seçenekler ortaya çıkmaktadır. Rekabetin yoğun olduğu reklam tanıtımcılığı alanında, hedefleyenlerde aranan şirketler müşterilerin taleplerini hızlı ve merkezi bir şekilde organize etmek için gerekli olanları kullanır. 

İstenilen herhangi bir renkteki folyonun, folyo kesim makinası ile kesilerek çıkartma şekline getirilmesi işlemine kapatılabilir. Sektör pazarında tercih tercih ederek işlem, reklam tanıtım piyasasının vazgeçilmez bir reklam tanıtım aracı haline getirildi. İstenilen renkte ve yapıda plaka kesim işlemlerinin yapılabilmesi, sayısız ürün çeşidini ortaya çıkarmak mümkün olmasını sağlamak.

Reklam Sektöründe Folyo Kesim Nasıl Kullanılır

İç ve dış mekânlarda dekorasyon amaçlı bir panelde indirim indirimi ve tabelalar için de tercih edilir. Cast folyo, transparan filmi, reflektif folyo, mıknatıs folyo gibi pek çok folyo tipi reklam tanıtım – tanıtım hizmetleri içerisinde yaygın olarak yapılır. Örneğin;

Cast folyo araç kaplamalarında,

Transparan folyo dekorasyon düzenlemeleri,
Yansıtıcı folyo karanlık ortamlarda yansıma hedefiyle,
Mıknatıs folyo iyi bir görünüm burada metaller üzerine yerleştirilebilir.
İç mekân tabakası kesim, aslında su bazlı boyalar yapılır. İnsan sağlığına zararı verilir, iç mekânlarda daha çok tercih edilir. Dış mekân folyo kesim, dayanıklı olan folyo çeşitleri vardır. Sürekli doğa şartlarına maruz kalması sonunda folyo kesim dijital baskı

Damla Reklam olarak ebat ve en ideal ve endüstriyel folyo kesim hizmetleriyle yanınızdayız. folyo kesim dijital baskı