Lazer Markalama

lazer kazıma

Lazer Markalama teknolojisini kullanarak, logo, desen, yazı gibi dilediğiniz veriyi, metal, plastik, folyo, pleksi glass, ahşap, kağıt, taş, ve deri üzerine yüksek hızla, istenilen hassasiyette, görselliğini asla kaybetmeyecek şekilde markalayabilmekteyiz.

Lazer ışını ile kalıplarınıza istenilen hassasiyette, daha düşük maliyetle, diğer yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede oyma işlemi yapabilir ve net sonuçlar alabiliriz. Bu yöntemi grafit malzemelerde de uygulayabiliriz.

Krom, alüminyum, plastik ve folyo Gibi malzemeler kullanılarak lazer markalama yöntemiyle yapılan etiketlerinizin kalıcılığı, lazer barkodlama sayesinde takip edilebilirliği ve kalitesi fark yaratır düzeydedir.

Makine parkımızda bulunan CO2, Nd-YAG ve Fiber lazer teknolojilerinden oluşan 11 farklı sistem ile otomotiv, makine, kalıp, elektronik, promosyon, medikal, mücevherat, tekstil aksesuarları, barkodlama ve etiketleme gibi birçok sektöre istenilen kapasitede, hızlı ve kesintisiz hizmet verilebilmekteyiz.

Lazer Markalama Ankara

Lazer teknolojisini kullanarak, logo, desen, yazı gibi dilediğiniz veriyi, metal, plastik, folyo, pleksi glass, ahşap, kağıt, taş, ve deri üzerine yüksek hızla, istenilen hassasiyette, görselliğini asla kaybetmeyecek şekilde markalayabilmekteyiz. Lazer ışını ile kalıplarınıza istenilen hassasiyette, daha düşük maliyetle, diğer yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede oyma işlemi yapabilir ve net sonuçlar alabiliriz. Bu yöntemi grafit malzemelerde de uygulayabiliriz. Krom, alüminyum, plastik ve folyo GİBİ malzemeler kullanılarak lazer markalama yöntemiyle yapılan etiketlerinizin kalıcılığı, lazer barkodlama sayesinde takip edilebilirliği ve kalitesi fark yaratır düzeydedir. Makine parkımızda bulunan CO2, Nd-YAG ve Fiber lazer teknolojilerinden oluşan 11 farklı sistem ile otomotiv, makine, kalıp, elektronik, promosyon, medikal, mücevherat, tekstil aksesuarları, barkodlama ve etiketleme gibi birçok sektöre istenilen kapasitede, hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmekteyiz.

Lazer Markalama ile Yapılan İş Türleri

Deri Markalama

Ahşap Markalama

Plastik Markalama

Metal Markalama

Otomotiv Sanayi Markalama

 

Fiber Markalama Sistemleri

Hassas ve verimli

Fiber lazerler, yüksek verimlilik ve mükemmel ışın kalitesi nedeniyle tercih edilmektedir. 1064 nm dalga boyu ile fiber lazerler küçük odak çapları sayesinde yüksek güç yoğunluklarında çalışma imkanı verir.  Metal ve plastik malzemeler için uygun maliyetlerde markalama, kazıma veya oyma gerçekleştirilebilir.

 

Fiber lazerler genelde bakım gerektirmezler ve uzun hizmet ömrüne sahiptir.

 

Bir başka fiber lazer türü: Lazer Markalama

Özel bir fiber lazer türü olan Metal Lazeri , ayarlanabilir darbe özellikleriyle birçok avantaja sahiptir. Bu sayede , birçok uygulama için kullanılabilecek en esnek lazerlerden biri olmuştur. Atım genişliği, tekrarlama frekansı ve atım enerjisi gibi malzeme üzerindeki etkiyi belirleyici parametreleri kullanıcı kontrolüne sunar. Bu parametrelerin değiştirilebilir olması malzemeden malzemeye yapılan işlemin performansını optimize etmeye yardımcı olur.

 

Damla Reklam’ın fiber lazer teknolojisi, düşük güçlerden yüksek güçlere, uygulamanıza en uygun fiber lazeri sizlere sunmaktadır. Satışını yaptığımız fiber lazer sistemlerimiz müşterilerimizin aradıklarını tam olarak bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, lazer teknolojilerinde uzman olan profesyonel müşteri hizmetlerimiz ve satış personelimiz, ihtiyacınız olan lazer makineleri ve sistemleri ile ilgili sorularınıza cevap verebilir, üretiminiz ve diğer özel ihtiyaçlarınız için en iyi ekipmanı seçmenize yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için şimdi bizimle iletişime geçin.

lazer kazıma
lazer kazıma lazer markalama lazer kesim ankara lazer ankara lazer markalama deri markalam