Metal Etiket Fiyatları

metal etiket ankara

 

metal etiket ankara
Ankarada etiket imalatçısı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajları ile damla reklam

Metal Etiket Fiyatları: Metal Etiket Baskı Siparişleriniz de ürün baskı alanını müşterilerimizin beğeneceği şekilde tasarım ve dizayn etmekteyiz. Vermiş olduğunuz Metal Etiket Fiyatları siparişleri kısa süre imalat yapılır ve Türkiye’nin neresinde olursanız kargo ile gönderim yapılır. Ürünlerin hepsi kendi imalatımızdır. Plaket,şilt,rozet,madeni etiket,metal etiket,tampon klişesi,Magnezyum klişesi,promosyon işleri,süblimasyon baskı.

Metale baskı,lazer kazıma,serigrafi baskı,metale renkli baskı,anahtarlık baskısı,masa seti,kaşe,mühür,Ödül,CNC klişe,Grafik Tasarım.Metal yaka kartları,Mıknatıslı yaka kartları ,özel kesim yaka kartları,Ahşap kutu,Metal toka,Matbaa klişeleri,Varak klişeleri ,Kalem baskı.

Çakmak baskı,Makine etiketleri,Metal etiketler,Altın etiketler,Pirinç tabela,Alüminyum tabela,pirinç etiket,alüminyum etiket,metal kesme etiket.Lazer kesim etiket,yönlendirme levhaları,Gofreli alüminyum,Kabartmalı alüminyum,Asit indirme mamulleri,Asit indirme etiket,Asit indirme tabela.

Asit indirme gümüş,şilt plaket,Metal Yaka Kartı,Pirinç Plaket,Kabartma Plaket,Gümüş Tabak,Ahşap Plaket,Duvar Plaket.Masa İsimliği,Kapı İsimliği,Ünvan tabelası,Kupa,Metal yaka kartı,Mıknatıslı yaka kartı,Matbaa klişesi,Makine Etiketi,Makine Etiketi.Metal Etiket,Yönlendirme Levhası ve daha bir çok reklam ürünleri imalatı yapmaktayız.

Metal Etiket Baskı yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Ekonomik seviyeden başlayan plaket kampanyamızı sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.   Metal Etiket Baskı siparişleriniz de fiyat indirimi uygulanmaktadır. Türkiye’nin her yerine kargo ile Metal etiket üretimi yapmaktayız. Metal Etiket Baskı yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Metal Etiket Baskı kaliteli olup en iyi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kişiye özel ve kurumsal Metal Etiket Fiyatları çözümlerinde en iyi çözümler üreterek firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Metal Etiket Baskı konusunda firmamız kalitenin ve uygun fiyatın avantajlarını siz müşterilerimize yansıtıyor. Metal Etiket Baskı nedir ve nasıl yapılır. Fiyatları nelerdir. Metal Etiket Baskı  üzerine istenilen yazı, renk baskısı yapılır. Bir çok baskı tekniği uygulanmaktadır. Renkli uv baskı, lazer kazıma, serigrafi baskı ile istenilen baskı teknikleri yapılmaktadır. Firmamızdan Metal Etiket Baskı fiyatlarını isteyebilirsiniz. Toptan siparişleriniz fiyat indirimi uygulanır. Siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Eloksallı Alüminyum Etiket

Alüminyum üzerine özel boyalarla baskı yapılır. Korozyon ve oksitlenmeye karşı dayanıklıdır. Boya tutuculuğu çok yüksektir. Eloksallı Alüminyum metal Etiket istenilen kalınlıkta malzeme üzerine ve istenilen renklerde uygulama yapılabilir.

Yüksek Mikronlu Alüminyum Etiket

Eloksallı Alüminyum metal etiket görünümündedir. Alüminyum üzerine yapılan baskı malzemenin içerisine işleyerek hapsolur. Tüm hava şartlarında kullanıma uygun bir malzemedir. Lazer sistemiylede uygulanılır.Yüksek mikron malzeme, oksitlenme ve korozyona karşı korumalıdır. Alüminyum üzerindeki boya kimyasal çözücülere karşı (tiner, benzin, ispirto vb) dayanıklıdır. Yüksek Mikron Alüminyum Etiket özellikle kimyasal malzemelerin yoğun kullanıldığı kontrol panolarında, sanayi makinalarında v.s. ortamlarda tercih edilebilir.

Asit İndirme Alüminyum Etiket:

Alüminyum üzerini asit ile oyma yöntemidir. İsteğe bağlı negatif yada pozitif olarak Asit İndirme yöntemi ile oyulabilir. Oyulan kısımlar tercih edilen renkler kullanılarak renklendirilir. Daha sonra malzemenin çizilmemesi ve kimyasal çözücülere karşı ve hava şartlarına karşı dayanıklılığını artırmak için koruyucu lak ile kaplanır.

Metal etiket Özellikle işinin fazla olduğu yerlerde tercih edilir. Isıya karşı dayanıklılığı diğer etiketlere oranla daha fazladır. Arkasına yapışkan yapıştırılabilir veya puntolama şeklinde monte edilir. Özelliğine göre yada kullanılacağı yere göre bazı cinsleri vardır;

Yüksek Mikron Alüminyum Etiket : Malzeme üzerine yapılan farklı operasyonlar sonucu yapılan baskı alüminyumun içine işler. Bu nedenle güneşte solma, renk atma olmaz. Malzeme üzeri çizilse bile yapılan baskı üzerinde herhangi bir çizik olmaz.
Eloksal Alüminyum Etiket : Dayanıklılığı çok fazla değildir. 3-4 sene sonra boyada solma görülebilir.Ayrıca üzerine numara veya harf vurularak seri no yazılır.

Asit İndirme Alüminyum Etiket :

Alüminyum üzeri yapılan baskı sonucu çeşitli asitlerle oyularak istenilen yüzeyin yukarıda veya aşagıda kalmasını saglar. Alt yada üst kısımda kalan yüzeyin içleri boyanabilir yada üzerine tekrar baskı yapılabilir. Özellikle fazla kimyasal maddelerin kullanıldıgı makinalarda bu tip etiketler kullanılır.

alüminyum asit indirme metal asit indirme metal etiket asit indirme