Metal Etiket Fiyatları

alüminyum etiket
alüminyum etiket
Ankaradaki en uygun fiyatlı etiketçi

Metal Etiket Fiyatları alüminyum levhanın üzerine çeşitli yöntemlerle firma isminizi ve ve markanızı markalama işi, ürününüzün kimliğini belirten markasını modelini seri numarasını gösteren ürünlerdir. Alüminyum etiketlerde alüminyumun kalınlığı eloksallı olup olmadığı ve üzerine uygulanacak renk sayısı fiyatı etkileyen en önemli faktörlerdir.http://www.metaletiketankara.com/metal-etiket-fiyatlari/

Lazer Etiket

Alüminyum Etiketler yüksek mikron eloksal yaptırılıp özel mikron boyaları sayesinde dış etmenlere ve doğaya karşı uzun yıllar kullanılan çıkmayan etiket imalatını da yapabiliyor. Etiketin üzerine garvür pantoğraf makinemizde ayrıntıları özellikleri değerleri kazıma yapıp markanızı ürün ömrünü yitirene kadar kalmasını sağlıyoruz. Kalite tesadüf değildir , Kaliteli ve seri üretim.

20 Yıllık bilgi ve tecrübe ile Etiketlerin uzun süre kullanılabilirliğini sağlamak için bilgi ve tecrübemizi kullanıyoruz. Kaliteli malzeme ve işçilik için her türlü etiketleriniz için bizimle irtibata geçiniz. Yeniliklere açık olun…

Etiketler birçok markanın görünen yüzlerini oluşturur. Aynı zamanda uyarıcı ve dikkat çekicidir. Metal ve plastik ürünlerden üretilebilen etiketler hava koşullarına dayanıklı ve estetik görünüme sahiptirler. Sağlamlıkları ile de uzun süreli kullanılabilirler. Özellikle pvc ve leksan etiketlerdeki yapıştırıcılar çok güçlü kimyasallardan oluştuğu için kolay kolay yerinden çıkarılamazlar. Etiket imalatı konusunda tecrübeleri ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkar. Ankara endüstriyel etiket firması olan DAMLA Etiket birçok ürünler müşterilerine hizmet vermektedir.

Endüstriyel etiketler yanında, metal ve folyo etiketler, uyarı ve ikaz etiketleri, asansör etiketleri, Uv baskı etiketleri, pvc etiketler, leksan etiketler gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Endüstriyel etiketler otomotiv sektöründe, elektronik eşyalarda, endüstriyel makinelerde, kimya sanayisinde, beyaz eşyalarda ve daha birçok alanda kullanılan etiket türleridir. Elektronik eşyalarda kullanıcı uyarıları ve talimatlarını içerirler. Kimya sektöründe insanları kimyasalların zararlarına karşı korumak ve uyarmak amaçlı kullanılan etiketler, kimyasalların taşınması, depolanması gibi durumlarda uyarı amaçlı da kullanılır.

Yine tekstil sanayinde sıklıkla kullanılan endüstriyel etiketler çalışanların ve çalışanlarla iletişim halinde olanlar için dikkat çekici özelliğe sahiptir. Yıpranmış ve yırtılmış olan etiketler sanayide özellikle tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Birçok farklı sektör ve işletme için etiket baskı işi yapan ankara endüstriyel etiket firması olan DAMLA REKLAM Etiket’in imal ettiği ürünler oldukça geniştir.

Alüminyum Etiketler
Metal etiket ürünün dış görüntüsünde markayı temsil eden reklamcılık ürünüdür. Ticaret sektöründe rekabetin hızla artmasıyla bu ürünler her zaman kullanıcıların zihinlerinde yer etmektedir. Metal etiket sağlamlık ve kullanılabilirlik açısından çok iyidir. Metal etiket ürün özellikleri, üreten firma bilgisi, üretim yılı ve seri numarası gibi pek çok ayrıntıyı kullanıcıya iletir. Farklı boyut ve kalıplarda üretilebilmektedir.

PVC Etiketler

Estetik görünüşü açısından en güzel etiket türüdür. İç ve dış mekanlarda kullanabilmektedir. PVC etiket baskıları birçok renkte isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir. PVC etiketler dış ortam hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Çok uzun ömürlü olup kağıt etiketler gibi hemen solmazlar. Dayanıklıdırlar ve ıslandıkları zaman kabarma ve yıpranma yapmazlar.

Lexan Etiketi

PVC üzeri baskılı bir etikettir. Baskı, malzeme ile yapıştırıcı arasında kalmaktadır. Bu sebeple baskının silme sırasında çıkma şansı yoktur. Çok uzun ömürlüdür. Genelde elektronik sektöründe, makinelerde kullanılır.

Lazer Etiket

Ürün markalama yapıldıktan sonra kesinlikle silinmez eskimez, kalıcıdır. Ürün var olduğu sürece üzerindeki yazı, logo da var olmaktadır.

Asit İndirme Etiket

Etiket üretiminde tasarımın herhangi bir metal üstüne işlenmesinin asitle oyularak yapılması yöntemidir. Kimyasal etiketlerin ya da sürekli aşındırmaların mevcut olduğu ortamlarda markayı, logoyu, yazıyı, işareti ürün üzerinde senelerce taşımak zordur. Asit indirme metodu ile yapılmış etiketlerde metal levhanın üzerine şekiller ve yazılar derinlik oluşturarak işlenmektedir. Bu nedenle de oyulmuş bir yüzeyi ürün üzerinden çıkarmak mümkün olmamaktadır.

NEDEN ALÜMİNYUM ETİKET

Alüminyum etiket paslanmaz
Kalıcılığı uzun yıllar dayanır.
Markanıza değer katar

Montajı kolaydır.
Ekonomiktir
Kullanışlıdır.
Alüminyumdan olduğu için paslanmaz
Uzun Ömürlüdür.