metal etiket ostim

METAL ETİKET İMALATÇISI

 

METAL ETİKET İMALATÇISI
METAL ETİKET
Metal Etiket, bir üründe göze çarpan en önemli detaydır. Ürünün markası ve yapısı gibi özelliklerinin, markanın ve/veya firmanın kimlik bilgilerinin de öne çıkarıldığı metal etiketler diğer yandan bir reklam özelliği taşır. Bir ürünün uzun ömürlü olması önemlidir, ancak buna paralel olarak metal etiketinin de aynı ömre sahip olması gerekir. Bu nedenle çeşitli ebat ve kalınlıklarda üretilen metal etiketler, kırılgan olmayan, ısıya dayanıklı, her tür hava şartlarında boyası ve yazıları akmayacak şekilde üretilir.

METAL ETİKET OSTİM

METAL ETİKET NEDİR?

Üzerine serigrafi baskı tekniği, asit indirme vb. Yüzey oluşturma uygulanarak yüzey şekillendirilen ve (ya) işlenen metalin herhangi bir çeşidiyle yapılmış etiket çeşidine metal etiket denir. Metal etiket ostim.

NEDEN METAL ETİKET?

Endüstriyel ortamın amacı var, fiziksel ve mekanik aşındırma ortamı olunca endüstriyel ortama yönelik etiket ihtiyacı oluşmuştur. Kuşkusuz metal etiket çeşitlerimiz endüstriyel ortamın zor şartlarına dayanacak ve sizin markanızı, logonuzu , işaretleriniz çok uzun seneler koruyacaktır. Yüksek ısıya dayanıklılık, sert yüzey, yüksek boya tutuculuğu, yüksek kalite özelliği bizi tercih edin.

NE TARZ METAL ETİKETLER YAPARIZ?

Pirinçten paslanmaza, alüminyumdan demire onu çeşitlendirmek, şekil ve renkte, delikli veya deliksiz, özel kesimli veya düz kesimli olarak imal etmekteyiz. Metal etiketlerde bizden fiyat alın.

En son ürünler de yapıyor olsanız, markalaşmaya gitmediyseniz ya da ilk mamülünüzün ilk görüşteki algısı merdiven altı hissini uyandırıyorsa, satış maalesef alıyorum için uzun uzadıya dil bitmesi gerekliliği gibi, aldığınız gerekli olan bedeli de tahsil edilmesini istiyorsunuz.

Metal Etiket Çeşitleri

Oysa kuruşlarla ifade edilmiş ancak sağlamlaştırılmış olanlar, onlar da yüzler ve hatta ara sıra çiftleri tanımlanacak rakamlara göre ulaşılabilir, küçük ama çok etkili 3D Metal Etiketlerimiz ile birlikte de mamullerinize marka değeri katabilir.

3D Metal Etiket veya başkaca tabirlerle Kabartma Etiket, Zamak Etiket, Döküm Etiket olarak isimlendirilen ürünümüzü bir çok sektörde kullanabilirsiniz.
Ve daha sayamadığımız bir çok üründe ve sektörde, kalite imajını istiyor ve markalarınızın seçimi, dahası firmaya olan güveni pekiştirmek amaçlarıyla 3D Metal

Etiketlerimizi kullandığımız ürününüze, markanıza ve işletmemizde değer katacaktır.
Geniş makine parkurumuzda onu çeşit çeşit ihtiyacımız için uygun ve isteğe bağlı metal metal etiketleme sistemi ile ilgili firmamız, sektörün lider firması, çok kısa bir süredir kuruluyor ve üretim kapasitemizin bu denli yüksek olması gereken en ucuz etiket fiyatlarımızla hizmet verebilmekteyiz.
3D Metal Etiketlerimizi, ürünleriniz üzerine uygulayabileceğiniz standart üretimlerimiz şu şekildedir:

DÜZ: Etiketlerde montaj amaçlı hiçbir unsurunuz yok. Mamulünüze uygun bir yapıcıyla bu etiket türünü sabitlenebilir. Uygun bir yapıcı kullanacağınız yerde yerinden sökülmesi mümkün olamayacak kadar sağlam olacaktır.
DELİKLİ: Etiketin üzerinde kullanımınıza uygun delikler özel olarak yapılır. Bu delikler, çivi, vida, perçin ya da daha farklı materyallerle etiket, mamulünüze sabitlenir.
KURDELA ASKILI: liman mobilyası, konfeksiyon ve ayakkabı endüstrisi hizmetleri tercih edilen bu ürünümüzün üst kısmında veya her iki yan odasında bulunan askı delikleri,, kudela, askı vb. Materyaller ile ürününüze montajınızı. Bu etiketler, mamullerinize şık ve estetik bir görünüm kazandıracaktır.

 KENDİNDEN YAPIŞKANLI:

Etiketin arka yüzeyine uygulamamız çift taraflı bantlar ile, problemsiz ve bilgisayarda kompozisyonunuzu yapabilirsiniz.
Standart ürün olarak Alman malı TESA markalı bantları ve üstü kategorideki aramaktayız. Bu bantlar onu çeşit iklim şartlarına, sıcak ve soğuğa ve hatta direkt güneş ışığına karşı safra azami mukavemetindeler.

Kuruma, çatlama, dökülme yapmazlar. (-100) (+ 180) dereceler arasında dayanım gösteriyorlar. Oysa diğer bütün markalarda (en meşhur olanları da dahil) dayanıklılık derecesi (+130) ‘dur.metal etiket ostim.
Su, deterjan, alkol gibi kimyasallardan etkilenmezler. Yapıştırdığınız yerden sökülmesi için tornavida, pense gibi bir bülteni yapabilirsiniz.

KENDİNDEN ÇİVİLİ:

Etiketin içerisine gömülen çiviler varsa, mamülleriniz üzerine etiketlerinizi arayarak bulabileceğinizi.

RİVETLİ:

Etiketin içerisine gömülen rivetlerimizi, ürününüze taktıktan sonra, ezerek sabitlenir.
Standart montaj tekniklerinin haricinde bunu yapabilmek uygun olan onu çeşitlendirmek de yapabiliriz. metal etiket ostim