pleksiglass ankara

pleksi kesim ankara

 

pleksi kesim ankara
Pleki kesim ve kazıma ile pleksi, rezopal, ahşap vb ürünlerin kesimi temiz, pürüzsüz, kenar parlaklığı ve ölçü hassasiyeti ile yüksek ürünler elde edilir. 1mm – 20mm kadar yüksek güçte ve yüksek hızlar da pleksi ile rezopal, ahşap vb. ürünler lazer kesim ve kazıması yapılabilmektedir. Pleksi kolaylıkla işlenebilir, yapılan bir işlem ile ısıtıldığında pek çok şekle girebilir, eğilip bükülebilir. Soğuduktan sonra şeklini muhafaza eder ve ömür boyu kalıcılık sağlar. Pleksi yanıcı bir termoplastiktir.

Pleksiglass Ankara

Pleksiglass Kesim Hakkında

Pleksi, renksiz ve renksiz çeşitleriyle plastik bir malzemedir. Şeffaf ve şeffaf olabilir. Kolayca işlenebilen, kesilebilen ve delinebilen hafif bir yapıya sahip. Pleksi, renkli ve renksiz çeşitleriyle plastik kaplar olarak tanımlanır.

pleksiglass ankara

Şeffaf Olabilen Yapıya Sahip

Kolayca işlenebilen, kesilebilen ve delinebilen hafif bir plastik yapıya sahiptir. 1.5-25 mm kalınlığında düz tabakalar halinde bulunur. 90 ° C veya 90 ° C – 115 ° C İşte, istediğiniz şekilde basılabilir. Camdan daha dayanıklı ve hafiftir.

Tek dezavantajı, daha az yanmaz yapan termodinamik yapıdır. (Döküm) pleksiglas kesim için istediğiniz bir forma uygulanmasını sağlar. Pleksiglasların en önemli özelliği plakadır. Pleksiglas, imalatçı firma zorbalık da da bırakmaz.

Pleksiglas ekstrüder kesim, üfleme ve lavabo gibi şekillendirme konusunda sorun yaratmaz.

Genleşme katsayısı, yoğunluk, yumuşama pleksiglas kesim noktası, standart ve yüksek polimer miktarına göre sertlik gibi teknik özellikler. Çeşitli boyutlarda pleksiler vardır. 200 x 135 cm’dir.

Pleksi’nin mülkü;

– Yüksek ışık geçirgenliği ve darbelere dayanıklı. Pleksiglas ışık geçirgenliği cama göre% 92’dir.

– Şok Yükselt, bardaklarda 6 kat daha yükselektir. Keskin değil. Kırıldığında yaralanmaya neden olmaz.

– Isı geçirgenliği,% 20 daha düşüktür.

– (Döküm) Pleksiglas iklim koşullarına dayanıklıdır.

Opak, saydam ve neon üretilmiş üretilmiş olup, iklim koşullarına plastikten daha dayanıklıdır.

Solmuş, kolay kırılmamış. İç ve dış mekanlarda sanallaştırma.

– (Döküm) Pleksiglas ısıya dayanıklı.

Pleksiglas dökümü, kalınlığına göre 75 ° C’den itibaren yumuşar ve oluşmaya hazırdır.

– (Dökme) Bakır pleksiglas camın sertliği.

– (Döküm) Pleksiglas’a isteğe bağlı bir biçimde verebilirsiniz.

Alglas Pleksi 120 ° -150 ° C istediğiniz şekle girmek için gereklidir.

Soğutulduktan sonra, sabit kalacaktır.

pleksiglass ankara

Pleksiglas Levha

İhtiyaçlarınıza göre farklı renk ve ebatlarda akrilik levha (pleksi) dökülerek atıklarınızı minimize etmek. Akrilik levhalar (Plexi) balkonlarda, merdiven korkulukları ve yaya geçitlerinde, reklam tanıtım piyasasında ve hasara karşı dayanıklılıkta bir ayrılmaya ihtiyacınız duyulan yerlerde dekorasyon amaçlı kullanılır.

Pleksiglass ankara yeni bir müşteri. Bankacılık sektörü ve alışveriş pleksiglas kesim sektöründe öncüdür. Günümüzde pek çok kurum cam yerine pleksi levhasını.

Çünkü bu pleksiglas malzeme kırılmaz ve kimseye zarar vermez. Pleksiglas asla alışveriş merkezlerinde cam risk riskini almaz. Dökme akrilik levha olarak da bilinen pleksiglas malzeme şişirilebilir ve katlanabilir. Pleksi camın pek çok rengi var. Bu sebeple, dekorasyon seçeneği çok geniş.