Tabela Fiyatları Ankara

Ucuz Tabela Ankara

 

Ucuz Tabela Ankara
TABELA VE MONTAJ İLE DAMLA REKLAM SİZLERLE

Tabela Fiyatları Ankara :Işıklı Tabela

Işıklı Tabela, Çok tercih edilen bir modeldir.İçten aydınlatmalı ve led aydınlatmalı çeşitleri mevcuttur. Işıklı Tabela Çeşitleri; Alüminyum Tabela, Kutu Harf, Dijital Baskı, Fener Tabela, Gravür TabelaPleksi Tabela, Polikarbon Tabela gibi modelleri kullanılmaktadır. Işıksız tabela modelinin bildiğiniz gibi akşam hava karardıktan sonra görselliğinin kaybolması neticesinde etkisi kalmamaktadır. Bu durumda Tabela görselinin ön plana çıkması içinde değişik aydınlatma yöntemleri ile ışıklı hale getirilerek hava karardıktan sonrada görünmesi sağlanmaktadır.Fiyat olarak ta diğer modellere göre uygundur.

Işıklı Tabela Fiyatları ve detayları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim‘e geçiniz.

Işıksız Tabela Ankara

Işıksız Tabela , Tabela çeşileri arasında en çok kullanılan tabela modelidir. Işıksız Tabela üretiminde ışık geçirgenliğine dair bir problem olmadığından alüminyum, kompozit, pleksiglas, polikarbon, vinil germe gibi bir çok malzeme kullanılmaktadır. Işıksız Tabela her sektörde kullanılabilecek bir malzemedir. Işık ihtiyacı olmayan her alanda kullanılabilir ve uygun fiyatldır.. Işıksız Tabela Çeşitleri; Alüminyum Tabela, Kutu Harf, Dijital Baskı, Fener Tabela,Yönlendirme Tabela, Pleksiglas Tabela, Polikarbon Tabela gibi modelleri kullanılmaktadır.Tabela Fiyatları Ankara olarak sizden gelen taleplere cevap vermektedir.

Alüminyum Tabela Ankara

Alüminyum Tabela; Tabela çeşitleri içerisinde Görsellik, dayanıklılık ve kalite bakımından en çok tercih edilen uzun ömürlü tabela modellerinden biridir. Alüminyum Tabelada diğer tabela çeşitleri gibi ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki şeklidede yapılabilen tabela modelidir. Işıklı Alüminyum tabela, Zemin Dekupe Edilerek ( zemin oyularak ) Arkadan düz Pleksiglas yapıştırma veya Kabartma Pleksiglas Kutu Harf, Krom Kutu Harf uygulama yapılır.Led ile ışılandırılarak görsel ve kaliteli ışık geçirme özelliği vardır. Işıksız Alüminyum tabela ise Alüminyum zemin üzerine Folyo kesim harf, Dekota kesim harf ve Pleksiglas düz kesim veya Pleksiglas kutu harf, Krom Krom Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf uygulanmaktadır. Tabela Fiyatları Ankara uygun fiyat ve kaliteli hizmet.

Dijital Baskı Ankara

Dijital Baskı; Tabela çeşileri arasında en çok kullanılan tabela modellerinden biridir ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır.. Dijital Baskı Tabela, Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir. Dijital Baskı Vinil Germe Tabela veya Dijital Baskı Vitrin reklamları olarak uygulanabilir. Tabelada Avrupa Viniller en dayanıklı olanlardır. Vitrin reklamlarında ise dışardan içeriyi göstermeyen fakat içeriden dışarı görünebilen One Way Vision malzeme kullanılmaktadır.Komple vitrinin kapanması istendiği takdirde normal folyo üzerine yazı ve görseller dijital baskı yapılarakta uygulanabilir.Ankara Tabela Fiyatları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pleksiglas Tabela Ankara

Pleksiglas Tabela; Tabela çeşitleri arasında fiyatının uygun olması sebebi ile en çok kullanılan tabela modelidir. Pleksiglas Tabela , Işıklı ve Işıksız olarak iki şekilde de kullanılabilir görsellik olarak ön plana çıkarır. Pleksiglas malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı olarak kullanılabilir.

Polikarbon Tabela Ankara

Polikarbon Tabela; Tabela çeşileri arasında fiyatının uygun olması sebebi ile en çok kullanılan tabela modelidir. Polikarbon Tabela , Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir. Polikarbon malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı olarak kullanılabilir maliyeti düşük ve hızlı üretimdir.

Kutu Harf – Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela; Tabela çeşileri arasında dayanıklılık ve kalite açısından en önemlilerindendir. Kurumsal firmaların en çok tercih ettiği gösterişli ve çok dikkat çeken bir modeldir.Görsel açıdan çok tercih edilir. Kutu Harf , Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir. Işıklı Kutu Harf dekupe oyma alüminyum veya kompozit arkasından pleksiglas montaj yapılarak üzerine Kutu Harfler uygulanabilir. Işıksız Kutu Harf ‘ da ise yine Pleksiglas Kutu Harf, Krom Kutu Harf veya Alüminyum Kutu Harf kullanılabilir. Işıklandır sistemi Florasan lamba veya led ile yapılabilir.

Krom Kutu Harf – Paslanmaz Kutu Harf

Krom Kutu Harf; Tabela çeşitleri arasında dayanıklılık ve kalite açısından en önemlilerindendir. Görsel açıdan çok tercih edilir. Krom Kutu Harf , Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir. Işıklı Krom Kutu Harf krom kabartma olarak kaliteli ve sağlam bir modeldir. File örme krom kutu harf olarak, veya pleksiglas kutu harf üzerine lazer krom kesim şeklinde yapılabilir. Işıksız Krom Kutu Harf da yine kabartma, file örme veya pleksiglas kutu harf üzerine lazer krom kesim olarak uygulanabilir.

Pleksiglas Kutu Harf

Pleksiglas Kutu Harf; Tabela çeşileri arasında dayanıklılık ve kalite açısından en önemlilerindendir. Görsel açıdan çok tercih edilir. Pleksiglas Kutu Harf , Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir.Maliyeti yüksek ve görsel olarakta tercih edilir.

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf; Tabela çeşileri arasında dayanıklılık ve kalite ve fiyat  açısından en önemlilerindendir. Görsel açıdan çok tercih edilir imalat süresi 1 haftadır.. Alüminyum Kutu Harf , Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir.

Gravür Tabela

Gravür Tabela , Tabela çeşileri arasında çok yaygın olarak kullanılan modellerden biridir. Gravür Tabela, Işıklı Tabela Çeşitleri arasındadır. Gravür Tabela dış mekanlarda görselliği artırmak amacı ile uygulanabilir. Işıklı Gravür Tabela hem dış hem iç mekanlarda, ofis içinde, bina girişlerinde kullanılabilir. Gravür tabela Şeffaf Pleksiglas malzemenin Bilgisayarlı CNC tezgahlarda yazı ve logoların kenarının kazınarak üsten Alüminyum kasa içerisine LED Yerleştirmek suretiyle aydınlatma işlemi gerçekleştirilen bir tabela modelidir. Son yıllarda çokça tercih edilen Işıklı Tabela modeli olmuştur fiyatı uygundur.. Duvara direk monte edilebildiği gibi üstten askılı olarak ta montajı gerçekleştirilebilmektedir.

Fener Tabela

Fener Tabela; Tabela çeşileri arasında çok yaygın olarak kullanılan çok yaygın olarak tercih edilen modellerden dir. Fener Tabela, Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir. Işıklı Fener Tabela dış mekanlarda görselliği artırmak amacı ile uygulanabilir. Işıksız Fener Tabela ‘ da ise hem dış hem iç mekanlarda, ofis içinde, bina girişlerinde kullanılabilir.Kalite ve görsellik katarak firmanızı ön plana çıkartır.Fener tabela yapımında askı konsolu olarak Ferforje konsol modelide son yıllarda rağbet gören bir model olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Araç Yazıları

Araç Yazıları; Tabela Reklam sektöründe en çok kullanılan ve en etkili reklam modellerindendir. Araba Yazıları firma tanıtımlarında, promosyon tanıtımlarında, firmaların kurumsal araçlarında tanıtım yapma amacı ile kullanılır. Folyo kesim yazı ve Dijital baskı resim olarak uygulanır. Araç Yazıları arasında araba giydirme yani Aplikasyon da vardır.Etkili ve kalıcı bir reklam türüdür.

Cam Yazıları – Vitrin Yazıları

Cam Yazıları; Tabela Reklam sektöründe en çok talep gören reklam modelidir. Cam Yazıları firma tanıtımlarında, promosyon tanıtımlarında, firmaların vitrinlerinde tanıtım yapma ve kampanyalar hakkında bilgi vermek amacı ile kullanılır. Folyo kesim yazı ve Dijital baskı yazı ve resim olarak uygulanır. Avm veya vitrin camlarında etki sağlar.Cam Yazıları bir firmaya baktığımızda ilk görebileceğimiz reklam ürünüdür bu nedenle firmaların tanıtımı bilgilendirmeleri için çok önemi vardır.

Masa Totem

Totem Tabela; Tabela çeşitleri arasında çok yaygın olarak kullanılan modellerden biridir. Totem Tabela, Işıklı ve Işıksız olarak iki şekilde de kullanılabilir.Totem Tabela , yol kenarlarına, otoyollara, firmaların giriş kapılarına, bahçe içlerine yapılan direkli tabela modelidir.Fiyat olarak diğer modellerden yüksektir.

Yönlendirme Tabela

Yönlendirme Tabela; Tabela çeşitleri arasında en çok talep edilen tabela modellerinden birisidir. Bilgilendirme amaçlı, Tanıtım amaçlı kullanılabilir, İnşaat tabelası, Yön Tabelası Büro Tabelası, Ofis tabelası, Apartman tabelası, Şantiye tabelası olarak kullanılabilir.Yön vermek için damla reklam tercih edilir.

Uyarı İkaz Tabela

Uyarı İkaz Tabelası; Tabela çeşitleri arasında en çok talep edilen tabla modellerinden biridir. Bilgilendirme amaçlı, Uyarı amaçlı, İkaz amaçlı kullanılabilir, İnşaat tabelası, Yön Tabelası, Büro Tabelası, Ofis tabelası, Apartman tabelası, Şantiye tabelası olarak kullanılabilir.İş güvenliği uyarı ve ikaz levhaları olarakta bilinir.

Branda Afiş – Branda Reklam Afişi

Branda Afiş , Tabela Reklam sektöründe önemli bir yere sahiptir tabela fiyatları ankara. Vinil üzerine Dijital baskı Vinil Afiş veya Branda üzerine folyo kesim yazı Branda Afiş olarak kullanılır. Branda Afiş bez üzerine yazılan afiş çalışmasına göre hem daha kaliteli bir görünüme hemde uzun süre dayanma özelliğine sahip olan Afiş şeklidir. Bu neden lede teknolojininde yardımıyla bilgisayarlı ortamda dijital baskı yöntemi ile üretimi yapılarak beğeninize ve kullanımınıza sunulmaktadır. Branda Afiş birçok alanda kullanılabilir Emlak Alım satımlarında Satılık Afişi, Kiralık Afişi olarak, Firma açılışında, tanıtımlarda, konser afişi, duyuru afişi, seçim afişi v.b. gibi birçok kullanım alanı vardır.Uygun ve hızlı şekilde üretilmektedir.