Skip to content

HAKKIMIZDA

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen DAMLA REKLAM, her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. DAMLA REKLAM şirketleri, ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; geçmiş bilgi ve birimkimleri ile yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmış ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

DAMLA REKLAM, Türkiye ve Dünya pazarında büyük iştiraklerde bulunan firmaların bir kurumsal kimlik altında bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur değeri yüksek, üstün teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir ve bu yönde sürekli kendini ve makina teçhizatlarını yenilemektedir.

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan DAMLA REKLAM, sizlerle büyüyerek yoluna devam ediyoruz.

KURUMSAL
KURUMSAL

VİZYONUMUZ

DAMLA REKLAM, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu Reklam İşlerinde. Bu bakışla, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir ve İmalatçınızdan hızlı ve uygun fiyatlarla sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Damla Reklam Olarak Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimiz de öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.