Pirinç Metal Etiket Ankara

leksan etiket ankara
Pirinç Metal Etiket Ankara

Pirinç metal etiket konusunda tecrübeli ve en ucuz metal etiket üretimi yapan bir firmadır. Pirinç etiketler uzun seneler kararma yapmadan kullanabileceğiniz etiket çeşididir Pirinç etiket Fiyatları konusunda bizden fikir almadan sipariş vermeyiniz. Pirinç Etiketlere müşterilerimizin isteği istikametinde yazı ve renkte baskı yapılır. Kabartmalı ya da asit indirme tekniğiyle oyularak üretilir. Uv baskı ile renkli baskı olanağı, fiber lazer kazıma teknolojisi, serigrafi baskı ile dünyanın en nitelikli ve dayanıklı baskısı olan üretim teknikerimiz mevcuttur.

Pirinç Metal Etiket Neden Tercih Edilir?

Ankara Ostim Etiket Sanayi olarak, Ostim, İvedik Organize Sanayi, Sincan Organize Sanayi ilk sırada olmak üzere Ankara dijital baskı üreticisi olarak firmaların gereksiniminin tamamını en son teknolojik makinalarımızla, deneyimli ekibimiz ile hızlı ve ekonomik bir biçimde problemsiz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.

Pirinç Etiket Vernikleme

Kullanılan yöntem ne olursa olsun metal etiket ürünleri müşteriye teslim edilmeden önce zamanla meydana gelebilecek kararmalara karşı dayanaklılığı arttırılır. Daha sonrasında levhanın polisaj işlemi tamamlanmış olarak baskılanma işlemine gönderilir. Baskısı yapılan pirinç levhaların üzerine ya çift taraflı bant veya duruma göre vida delikleri açılır ve sonunda müşteriye teslimi yapılır.”

Pirinç Etiket Nerelerde Kullanılır?

Genellikle şirket tabelalarında veya kapı kenarlarında bulunan isimliklerde kullanılacak olan bu etiketler görsel açıdan modern yapısıyla prestij simgesi olarak da görülebilir. Pirinç etiketlerin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise uzun ömürlü olması ve eskimeden uzun seneler kendisini belli etmesidir. Pirinç etiketlerin basımında müşteri isteklerine uygun olarak 3 farklı tür baskı uygulanabilmektedir.

VİZYONUMUZ

DAMLA REKLAM, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu Reklam İşlerinde. Bu bakışla, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir ve İmalatçınızdan hızlı ve uygun fiyatlarla sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Damla Reklam Olarak Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimiz de öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon: (0312) 385 92 25
Gsm: (0543) 385 92 25
Fax: (0506) 628 51 05
E-mail: info@damlaajans.com

Adres: 100. Yıl Bulvarı, Bosna İş Merkezi, No: 35 / 64-69 – B11 Ostim
Yenimahalle / ANKARA

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU