Araç giydirme

araç giydirme

Firmanızı tanıtmak ve müşteri kitlenizi büyütmek için yenilikçi yollar arayan yerel bir işletme misiniz? Ankara araç giydirme hizmetlerimizden yararlanarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Araç Giydirme nedir?

Özellikle yerel müşterileri hedeflemek istiyorsanız, hemen yatırım yapabileceğiniz bir reklam ve pazarlama şeklidir. Araç kaplama bir posterden çok daha fazlasıdır. Aslında bir aracın dış yüzeyindeki dijital baskılı reklam panolarıdır. Grafik tasarımcılar, reklamınızı sizin için tasarlayıp, vinil baskı ile aracınızın yüzeyine uygularız.

Araç kaplama neden dikkate alınmalıdır?

Basitçe oluşturulan bir sosyal medya reklamcılığı biçimi değildir. Giydirilmiş bir araç kaçınılmazdır ve herkesin dikkatini çekme potansiyeline sahiptir. Aslında, araç içi kitlelerin %98’i giydirilmiş araç reklamlarını fark ettiklerini belirtirler. Mobil giydirme reklamcılığının, statik bir reklam panosundan 2,5 kat daha fazla dikkat çektiği de söyleniyor. Bu reklam biçimi, su tesisatçısı veya çilingir hizmetleri gibi işletmeler için çok daha fazla etki yaratabilir.

Ankara Araç Giydirme reklamları

Ankara araç kaplama uygulamasının işletmenize getirebileceği faydalar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin!

Ankara Araç Fiyatları nedir?

Ankara araç giydirme fiyatları firmalara ek bir maliyet getirebilir. Bu yatırımı yapmadan önce, maliyetin tüm unsurlarının farkında olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Araç kaplama maliyeti aracın cinsine, hareketli olup olmamasına göre ve uygulanan yüzeyin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Aracın büyüklüğünün yanı sıra, maliyet aşağıdaki faktörlere de bağlıdır:

  • Baskı hizmetleri
  • Vinil grafik tasarım ve üretim
  • Emek/tasarım detayları
  • Profesyonel kurulum
  • Aracın yeniden boyanması maliyeti

Dikkate alınması gereken bir diğer faktör, vinil baskılara karşı yeniden boyama maliyetidir. Özel araç giydirme yeniden boyamanın ek maliyetini göz önünde bulundurmak zorunda kalmadan reklamları istediğiniz gibi değiştirme seçeneği sunar.

İpucu:

Bu uygulama harika bir pazarlama aracı ve fırsatı olsa da, tasarım ve detaylarda aşırıya kaçmamak gerekir. Göz yormamak ve kolay anlaşılmak için yalnızca işletmenizin adı, sloganı, logosu, telefon numarası ve belki de ana hizmetiniz gibi en önemli bilgileri ekleyin.

Araç Giydirme Reklamcılığının Faydaları

Basit ama etkili reklamcılık: Sosyal medya reklamcılığının ve müşterilerinizle kısa mesaj yoluyla iletişim kurmanın aksine, şirketinizin adını oraya çıkarmak son derece kolaydır. Aracınızın kaplandığını gören herhangi bir potansiyel müşteri sizi ve hizmetlerinizi kolayca algılayabilecek. Bu her açıdan etkili olan çok doğal bir reklamcılık biçimidir.

Yakın Bölgenizdeki Müşteri potansiyelinizi arttırır: Bu reklam ile aracınız ne kadar trafikte kalırsa firmanızın reklamını o kadar fazla yapmış olursunuz. Ve daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz. Özel bir iş için yerel olarak veya uzun mesafelere seyahat ediyorsanız, giydirilmiş bir araç hafızalara yer etmenin ve kitlenizi büyütmenin mükemmel bir yoludur.

Uygun maliyetli: Mevcut tüm araçlarınızı kaplamak, fiziksel varlıklarınızı ve yatırımlarınızı daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Dayanıklı ve kolayca değiştirilebilir: Kaplanmış araçlardaki reklamınızı değiştirmek istiyorsanız yeni bir araca yatırım yapmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken kaplamayı çıkarmak ve yenisini giydirmektir.

Aracı korur: Araç giydirme, aracın yapısal bütünlüğünü koruyabilir. Araç kaplamasından gelen laminasyon, aracınızın yüzeyine ekstra bir koruma katmanı ekleyerek herhangi bir çizik veya çentikten kaynaklanan hasarı, aşınmayı ve yıpranmayı önler.